Masérský minikurz pro páry a dvojice

Naučte se správně namasírovat svého partnera pod vedením zkušené masérky.
Katalogové číslo: 0041 Kategorie: , Štítek:

Cena: 2500 

Popis

Naučte se předávat svoji lásku formou masáže. Naučte se správně masírovat milující osobu. Naučte se vychutnat doteky partnera.

Jistě to také znáte. Máte chuť nechat si promasírovat unavená záda a tak poprosíte partnera. Ten z lásky k Vám vezme olejíček, párkrát projede záda, spíše pohladí než namasíruje a když už zatlačí, tak zrovna v místě, kde je to nepříjemné. Z filmu si zapamatoval popleskání, tak trošku zabuší a je konec.

Záda nejen že neuvolnil, ale spíše ještě více unavil. Podráždil bolestivá místa a místo úlevy, přijde větší bolest. Cítíte zklamání … On se opravdu snažil, jen prostě nevěděl jak na to.

Délka:

180 min

Popis – masérský minikurz u nás

Klasické masérské kurzy jsou zaměřené na prosfesionální masáže s mnohahodinovou výukou anatomie, hygieny a jiných věcí. Ceny těchto kurzů se pro jednoho pohybují nejlevněji kolem 6 000 Kč. My Vám nabízíme masérský minikurz zaměřený na domácí partnerské masáže. Rychlejší, levnější, pouze ve dvojici.

Na našem minikurzu se naučíte jak správně masírovat celé tělo. Během 180 minut si vyzkoušíte oba dva vzájemně veškeré masérské tahy, které vám lektorka ukáže. Dostanete tipy, jak pomoci partnerovi od bolesti. Jak uvolnit bolavá záda a jak masírovat k dokonalé relaxaci.

Po našem minikurzu si budete vzájemnou masáž užívat. Budete mít velké potěšení, když se od partnera ozve dotaz „ Miláčku namasíruješ mě?“ S radostí budete masáží předávat vaši lásku a energii.

Co vás na minikurzu čeká?

–         Společná masérská teorie

–         Obdržíte skripta, kde jsou veškeré tahy nafoceny a popsány

–         Pod lektorským vedením se vzájemně naučíte

  • Masáž zad a šíje
  • Masáž nohou
  • Masáž rukou

Potěšte své blízké dárkovou poukázkou

Pokud by vybraná masáž na dárkovém poukazu nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné hodnotě. Nutno domluvit při objednání.

Zakupte si poukaz

Cena: 2500 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Masérský minikurz pro páry a dvojice”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.