Vacupress – letní ošetření – lýtka, stehna, zadek

Pro všechny ženy představujeme účinné intenzivní ošetření zaměřené na redukci otkoů a zpevnění pokožky.
Katalogové číslo: 0052-1-1-1 Kategorie: Štítky: ,

Cena: 950 

Popis

Přístroj vacupress je velice účinný v boji s celulitidou a povadlou pokožkou. Díky vakuové masáži dokáže ale také výrazně zpevnit pokožku a rozpohybovat lymfatický systém, tak výrazně uleví od otoků.

V letních dnech dochází k většímu zadržování vody v těle a mnoho žen pozoruje nepříjemné otoky lýtek. Výborně dokáže pomoci ruční lymfatická masáž, kterou také nabízíme – více zde. Přístroj vacupress navíc dokáže nabídnout i cílené ošetření na celulititu. Zkloubíte tedy dohromady pomoc s oteklými lýtky a celulitidou.

Jak ošetření na oteklé nohy probíhá? 

Po aktivaci lymfatických uzlin malými baňkami napojenými na podtlakový přístroj vacupress ošetříme okolí kotníků, proklepeme lýtka a okolí kolen a péči dostanou také stehna a zadeček, kde se více zaměříme na celulitidu. Efekt pocítíte ihned po prvním ošetření, doporučuje se jich kolem 5-10.

Pokud chcete více podpořit lymfatický systém a spalování v dolních končetinách, doporučujeme zkombinovat ošetření s ruční lymfatickou masáží nebo zábalem z řas Laminaria.

Potěšte partnerku dárkovou poukázkou

K dárkové poukázce při platbě předem nebo při osobním převzetí neúčtujeme poštovné. Dárková poukázka je platná půl roku.

Zakupte si poukaz

Cena: 950 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Vacupress – letní ošetření – lýtka, stehna, zadek”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.