Vacupress – balíček – nohy, zadek, bříško

Ošetření vacupressem pro celkové zeštíhlení a zpevnění těla, redukci celulitidy a centimetrů.
Katalogové číslo: 0052 Kategorie: Štítky: ,
Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

Cena: 700 

Popis

Pro mnoho žen je celý život strašákem celulitida či nesouměrná postava (hruškovitý typ postavy nebo uložené tukové polštáře). V boji s těmito zákeřnými problémy je ideální kombinovat všechny dostupné zbraně tak, aby byl výsledek co nejlepší. Většina těchto zbraní je asi ženám, které se o tuto problematiku zajímají, dobře známá – např. úprava stravovacích návyků a jídelníčku, dodržování pitného režimu, omezení kouření, fyzická aktivita atd. Velmi účinnými prostředky pro odstranění či redukci celulitidy a pro zformování a zpevnění postavy jsou také podtlakové vakuové přístroje – vacupress.

Ošetření vacupressem u nás v salonu HATEA Pardubice

My vám nabízíme ošetření novinkou na trhu ryze českým přístrojem Vacupress NIODÉ VAC III. Jedná se o vakuový masážní přístroj pracující na principu podtlakové masáže s kontinuálním či frekvenčním módem, který dosahuje vynikajících výsledků při odstraňování celulitidy, zpevnění pokožky a zeštíhlení problematických partií těla a formování postavy. Dále je velice účinný při detoxikaci organismu, vyhlazení a zpevnění pokožky po liposukci, lokálně zvyšuje metabolismus, což je základní předpoklad pro redukci podkožního tuku a působí preventivně při otékání a zavodnění nohou.

Vacupress a celulitida

Je třeba si uvědomit, že zanesení organismu balastními látkami a toxiny, celulitida i obtížné zmenšení objemu v určitých partiích těla mají většinou dvě společné základní příčiny. U tukových buněk dochází k jejich zvětšení a ke shlukům, které zabraňují řádnému prokrvení a lymfatické cirkulaci. Pokud se k tomuto problému přidruží i uvolnění podkožního vaziva, které společně se svaly zajišťuje lymfatický oběh, je kosmetický i zdravotní problém na světě.

Pomůže vám vacupress? 

Přístroj Vacupress NIODE III. dokáže mechanicky oddělit tukové buňky ze shluků tak, aby se jejich přirozený metabolismus vrátil do normálu a zároveň výrazně zpevní podkožní vazivo. Ošetření je navíc podpořeno také použitím kvalitní kosmetiky RYOR. Vhodným ošetřením se dosáhne detoxikace organismu, velmi pevné, pružné a hladké pokožky a lokálního zvýšení metabolismu.

Základní principy ošetření přístrojem vacupress NIODÉ VAC III.

Ke zpevnění pokožky dochází působením vakuových rázů, tím se stimulují fibroblasty, buňky, které v pojivové tkáni vytvářejí kolagenová a elastenová vlákna. Tato vlákna zajišťují pevnost a elasticitu pokožky. Po ošetření Vacupressem je pokožka hladká, pevná a pružná. Vakuovou masáží dochází ke zrychlení metabolismu vlivem silného prokrvení a tím se zpevňuje ochablé podkožní vazivo.V místě ošetření dochází k velmi výraznému lokálnímu zvýšení metabolismu, který je nutný pro zmenšení objemu na ošetřovaných místech (pas, boky, hýždě, stehna, lýtka atd.).Aplikací dochází k mechanickému oddělení tukových buněk (lipidů) z celulitických shluků a k prokrvení pokožky, tímto způsobem je odstraňována a redukována celulitida.

Masáží Vacupressem se aktivují lymfatické cesty, po oddělení celulitických buněk jsou z mezibuněčných prostor vyplavovány balastní a toxické látky a zplodiny vzniklé látkovou výměnou (zbytkové produkty látkové výměny) a tyto látky jsou lymfatickým systémem přeneseny do krevního řečiště a následně vyloučeny z těla. Tím dochází k detoxikaci organismu.

Jaké ošetřuje partie?

 • Balíček štíhlé tělo  – 60 min – kompletní ošetření vacupressem – nohy, zadeček, bříško.  Výborné pro celkové zeštíhlení a zpevnění těla, redukci celulitidy a centimetrů.
 • Stehna a zadek bez celulitidy  – 45 min – ošetření proti celulitidě v oblasti nohou a zadečku. Intenzivní vakuové ošetření dokáže mechanicky oddělit celulitické shluky a viditelně vyhladit a zpevnit pokožku.
 • Ploché bříško – 30 min – ošetření vacupressem zaměřené na redukci tuku z bříška a spodní části zad (bochánkú). Výborné na povolené bříško po porodu.
 • Lýtka – 20 min – detoxikace v oblasti lýtek a zpevnění pokožky dokáže skvěle redukovat otoky a pomáhat při bolesti nohou.

 Kontraindikace

 • užívání léků na ředění krve (např. Varfarin, Lavarin atd.), případně další medikamenty, které ovlivňují srážlivost krve
 • křečové žíly
 • onkologická léčba, choroby srdce, ledvin, plic
 • kožní a infekční onemocnění a jiným závažným onemocněním
 • těhotenství
 • opatrnost by měla být i při kojení

Potěšte svou partnerku dárkovou poukázkou

K dárkové poukázce při platbě předem nebo při osobním převzetí neúčtujeme poštovné. Dárková poukázka je platná půl roku. Pokud by vybraná masáž nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné délce. Nutno domluvit při objednání.

Zakupte si poukaz

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

Cena: 700 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

1 recenze Vacupress – balíček – nohy, zadek, bříško

 1. 5 z 5

  Chodím k vám již od loňského roku a musím uznat, že vacupress je fakt jedinečnej!!!! Vyzkoušela jsem hodně procedůr, ale až teprve vacupress má viditelné výsledky. Teď už stačí jen udržovačka jednou za měsíc. Letos se konečně nebojím léta :-) Ivka

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.