Masáž solnými tibetskými měšci

Hluboká relaxace a uvolnění v podobě ojedinělé tibetské masáže solnými měšci s magnety,.
Katalogové číslo: 0009 Kategorie: , Štítek:

Cena: 1600 

Popis

Vyzkoušejte hlubokou relaxaci a uvolnění v podobě ojedinělé tibetské masáže solnými měšci. Dopřejte si relaxaci, která k nám přišla z daleké východní Asie.  Je vhodná při přepracování, přemíře stresu, tlaku a napětí.

Dokonale uvolní vaše ztuhlé klouby, bolavá záda, namožené nohy a přetěžovanou krční páteř. Výborně se hodí při sedavém zaměstnání. Při masáži zažívá tělo silnou drenáž, která detoxikuje a vyplavuje z těla nebezpečné toxiny a odpadní látky. Masáž měšci má blahodárný vliv na zpevnění pokožky a zlepšení vzhledu pleti při celulitidě. Díky solnému peelingu bude vaše pokožka překrásně jemná a hebká.

Tibetská masáž solnými měšci  

Masáž solnými tibetskými měšci v salonu HATEA Pardubice

Horké plátěné váčky s mořskou solí a magnetickými kamínky pomalu prohřívají a promačkávají unavené tělo. Masérka cíleně postupuje k nejvíce problematickým místům. Magnetické kamínky udržují v měšci teplo, které se přenáší do celého těla. Mořská sůl lehce proniká přes měšce, příjemně peelinguje tělo a doplňuje do těla mořeské minerály.

Masáž měšci trvá 90 minut. Střídavě se masíruje celé tělo včetně nohou, bříška a rukou, jednak solnými měšci a poté za pomoci ruční masáže, při které se ještě více dokonale uvolní všechny bloky v těle. Při masáží dochází k vyrovnání energetických hladin organismu a výsledkem je velké zklidnění a úleva těla i mysli.

Pro větší relaxaci a zážitek doporučujeme 

  • masáž spojit s některou z našich koupelí
  • masáž je vhodná jako luxusní dárek

Délka masáže : 90 min

Potěšte své blízké dárkovou poukázkou

Pokud by vybraná masáž na dárkovém poukazu nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné hodnotě. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Cena: 1600 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Masáž solnými tibetskými měšci”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.