Masáž zad a šíje – krátká účinná masáž

Masáž zad a šíje uleví v krátké době od bolesti. Vhodná pro pravidelnou návštěvu našeho salonu.
Katalogové číslo: 0013 Kategorie: , Štítek:

Cena: 450 

Popis

Třicetiminutová masáž zad a šíje je vhodná pro všechny, kteří mají nedostatek času, ale rádi věnují svému tělo preventivní péči v bolesti zad.

Záda jsou velmi silnou a pohyblivou partií a hlavní podpůrnou strukturou těla, proto zasluhují nejvíce pozornosti. Při masáži zad a šíje masérka využívá tlak rukou a prstů, působí tak na nervy ovlivňující každou část celého těla. Hladké a plynulé hmaty natahují svaly a tkáně kolem kontur zad a pomáhají obnovit ohebnost a získávat zdraví a pohyblivost, zatímco silnější tahy po páteřních svalech a přes bedra přinesou větší úlevu bolavým a ztuhlým svalům

Masáže působí příjemně na každého. Na novorozence, na starší lidi, na sportovce, na muže a samozřejmě nejvíce na ženy. Je to účinná podpora relaxace, pomáhá odstraňovat stres, napětí a odborná masáž také odstraní bolesti svalů a kloubů, zmírní bolesti hlavy a problémy se spánkem. Masáž má povzbuzující účinek – podporuje funkci mnoha tělesných soustav, napomáhá hojení a posiluje svaly.

Masáž zad a šíje u nás v salonu

Masáž zad v salonu HATEA

Masáž zad a šíje nabízíme v délce 30 min. Masáž je při bolestech vhodná každý týden, po odeznění bolesti pak stačí preventivně asi jednou za měsíc. Můžete využít nákupu permanentky, kdy zaplatíte 10 masáží a zíkáte jich 12. Tedy 2 masáže zdarma.

Pro větší relaxaci a zážitek doporučujeme 

  • masáž spojit s některou z našich koupelí
  • užít si masáž v páru (dvě lehátka, dvě masérky)
  • masáž opakovat pravidelně každý týden, až do odeznění bolesti zad

Délka masáže : 30 min

Darujte dárkovou poukázkou na masáž zad a šíje

K dárkové poukázce při platbě předem nebo při osobním převzetí neúčtujeme poštovné. Dárková poukázka je platná půl roku. Pokud by vybraná masáž nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné délce. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Cena: 450 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Masáž zad a šíje – krátká účinná masáž”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.