Vakuová kavitace – dvě ošetření v jednom

Jedna z nejúčinnějších metod na redukci jak tuku, celulitidy, tak zpevnění pokožky.
Katalogové číslo: 0045 Kategorie: Štítky: ,

Cena: 750 

Popis

Vakuová kavitace představuje intenzivní ošetření zaměřené na redukci tuku a zpevnění pokožky. Kombinuje ošetření ultrazvukovou kavitací s vakuovou masáží vacupressem. Úspěšně tak útočí nejen na vaše tukové polštářky, ale také na celulitidu a povolenou pokožku. Navíc má vakuová kavitace detoxikační účinky.

První část ošetření tvoří ultrazvuková liposukce, známá také jako liposukce bez skalpelu. K tomu se užívá velmi účinný přístroj Lipoderm, který pracuje na bázi nízkofrekvenčních ultrazvukových vln. Metodou radiofrekvence umožňuje přesné zacílení a efektivní tvarování problematických partií.

Při ultrazvukové liposukci nastává řízený zánik a rozpad tukových buněk. Dochází k jejich uvolnění do mezibuněčného prostoru, kde probíhá enzymatická lipolýza a současně rozpad triglyceridů na mastné kyseliny a glycerin. Glycerin se dostává do oběhového systému a mastné kyseliny do jater, kde jsou zpracovány. Tuk se odplavuje z těla ven. Množství buněk klesá a redukuje se tuková vrstva.

Vakuová kavitace je účinné ošetření 

Ošetření vakuovou kavitací u nás v salonu

Pro druhou část ošetření se užívá přístroj Vacupress Niode. Vacupress pracuje na principu vakuových rázů, díky kterým se stimulují fibroblasty, tedy látky vytvářející kolagenová a elastická vlákna. Tyto vlákna zajišťují pružnost a elasticitu naší pokožky.

Vakuovou masáží dochází k velmi silnému prokrvení a následnému zrychlení metabolismu. Oddělují se tukové buňky z celulitických shluků. Při následné fyzické aktivitě jsou poté tyto buňky primárně spalovány a dochází tak k redukci tuku právě v našich problematických partiích. Výsledkem je skutečné formování postavy.

Vakuovou kavitací ošetřujeme vždy jednu partii těla – např. bříško, vnitřní stehna, vnější stehna nebo zadeček.

Vakuová kavitace se nedoporučuje v těhotenství, při onemocnění srdce, epilepsii a kožním onemocnění. Problematické jsou kovové implantáty Kontraindikace nastává také v případě užívání léků na ředění krve. Při zánětech žil, velkých křečových žilách.

Délka vakuové kavitace: 60 min

Potěšte partnerku dárkovou poukázkou

K dárkové poukázce při platbě předem nebo při osobním převzetí neúčtujeme poštovné. Dárková poukázka je platná půl roku. Pokud by vybraná masáž nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné délce. Nutno domluvit při objednání.

Zakupte si poukaz

Cena: 750 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Vakuová kavitace – dvě ošetření v jednom”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.