Z naší výživové poradny – trvalé hubnutí Pardubice

Paní Věra začala jíst a zhubla už 12 kg ...

Z naší výživové poradny – trvalé hubnutí Pardubice

Paní Věra se u mě na konzultaci ohledně výživy ( více o nabídce konzultací v salonu hubnutí Pardubice ZDE)  objevila v lednu. Po pravdě napsáno, byla jsem z ní trošku vystrašená. Ve svých 46 letech mi připadala mnohem starší, byla naprosto bez energie, bez radosti, taková odevzdaná své tloušťce. Před 20 lety vážila 65 kg a plíživě přibrala až na alarmujících 100 kg.  Protože je jen o pár let starší než já, neuměla jsem to pochopit. Neuměla jsem pochopit ten život bez energie. Dlouho jsme spolu povídaly nejen o výživě, ale i o radosti ze života, z dětí, ze zahrady, z maličkostí.

 

Vera I    Vera

 

Příčinu velké obezity jsme objevily hned. Po stránce výživy byla naprosto vyhladovělá. Jedla minimální porce, nesnídala, oběd v jídelně  si ještě dělila s kolegyní, večer už nejedla. Trápila se hlady a tloustla. Extrémně tloustla. Viscerální tuk byl na vysokých hodnotách. Energii neměla kde brát. Nechtěla ani chodit. Začaly se přidávat zdravotní problémy. Snažila jsem se ji vše vysvětlit, proč musí jíst, aby hubla, proč nemá energii, proč omezit cukry, lepek, smažáky a jíst kvalitní jídlo. Moc jsem ale nevěřila, že najde na to hubnutí a na změnu ještě sílu.

Visceralni tuk InBody

Pravidelná online kontrola jídelníčku v klientské zóně na mém webu www.receptynahubnuti.cz  probíhala přes její dceru, která má lepší přístup k internetu. Každý týden mi psala, co maminka snědla, jak se cítí a vše jsme ladily, aby ji strava vyhovovala.

Jinak se mamča cítí stále dobře. Co změnila jídelníček, je podle svých slov více pohyblivá a také zaregistrovala více energie. Hlad nemá, chutě velké také ne. 

Když mi poslala ke kontrole svůj jídelníček z prvního týdne, už jsem měla mnohem lepší pocit a začínala jsem věřit, že se do toho paní  Věra opře. Po měsíci při kontrolním vážení na InBody jsem už jásala spolu s ní. Úbytek 5,5 kg čistého tuku za 30 dnů a mnohem více energie. Postupně začala mít energii na více pohybu, na práci na zahradě a jinou zábavu. Za tři měsíce se paní Věra naprosto změnila a přede mnou stála žena, která omládla aspoň o deset let, usmívala se a těšila se, jak bude pokračovat dál v novém životním stylu.  

 Nejtěžší pro mě bylo úplně změnit stravovací návyky. Doposud jsem byla zvyklá jíst velmi málo a nevhodné potraviny, především sacharidy a nad jídelm vůbec nepřemýšlet. Nyní musím jíst velké porce, hlavně hodně zeleniny. A na toto si i nyní stále zvykám.

Nově jsem musela začít každý den snídat, což byl pro mě asi největší oříšek. Snídaně jsem předtím prakticky ignorovala. Dále jsem si musela zvyknout na pravidelný čas k jídlu a potraviny vždy zvážit dle předepsaných instrukcí.

Také jsem se musela začít věnovat pohybu. Vzhledem k mé původní váze mi paní Brychová doporučila svižnou chůzi, která mi také nejvíce vyhovuje. Myslím si, že také díky tomu se mi výrazně zlepšilo astma, se kterým jsem doposud bojovala. Změnu jsem zaznamenala již během prvních týdnů své snahy.

Vše se ale dá zvládnout, když vás chuť zhubnout a podpora blízkých a paní Brychové žene dopředu. Za ty ohromné výsledky to stojí!

 

Paní Věře děkuji za fotografie a za možnost zveřejnit její příběh. Jistě se stane inspirací i pro další ženy. Pro mě mají tyto příběhy ohromnou váhu, jsou moji největší pracovní motivací a děkuji, že mohu mít tak úžasné klienty.

Více o výživovém poradenství, rady, recepty nejen na hubnuti a příběhy úspěšných klientů najdete na mém blogu www.receptynahubnuti.cz

 

Těším se na vás při redukci hmotnosti a hubnutí v salonu HATEA Pardubice.

 Hana Brychová

 

Naše služby jsou výjimečné, protože vy jste výjimeční … 

 

Objednat se

 

 

 

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář