Vacupress Niode – nejúčinnější na celulitidu v Pardubicích

Vacupress Niode – nejúčinnější na celulitidu v Pardubicích

Co umí VACUPRESS?  

Mnoho žen se téměř celý život snaží bojovat s celulitidou či nesouměrnou postavou (hruškovitý typ postavy nebo uložené tukové polštáře). V boji s těmito zákeřnými problémy je ideální kombinovat všechny dostupné zbraně tak, aby byl výsledek co nejlepší. Většina těchto zbraní je asi ženám, které se o tuto problematiku zajímají, dobře známá – např. úprava stravovacích návyků a jídelníčku, dodržování pitného režimu, omezení kouření, fyzická aktivita atd. Velmi účinnými prostředky pro odstranění či redukci celulitidy a pro zformování a zpevnění postavy jsou také vakupressní přístroje.

My vám nabízíme ošetření ryze českým přístrojem Vacupress NIODÉ VAC III. Jedná se o velice výkonný vakuový masážní přístroj pracující na principu podtlakové masáže s kontinuálním či frekvenčním módem, který dosahuje vynikajících výsledků při odstraňování celulitidy, zpevnění pokožky a zeštíhlení problematických partií těla a formování postavy. Dále je velice účinný při detoxikaci organismu, vyhlazení a zpevnění pokožky po liposukci, lokálně zvyšuje metabolismus, což je základní předpoklad pro redukci podkožního tuku a působí preventivně při otékání a zavodnění nohou.

Je třeba si uvědomit, že zanesení organismu balastními látkami a toxiny, celulitida i obtížné zmenšení objemu v určitých partiích těla mají většinou dvě společné základní příčiny. U tukových buněk dochází k jejich zvětšení a ke shlukům, které zabraňují řádnému prokrvení a lymfatické cirkulaci. Pokud se k tomuto problému přidruží i uvolnění podkožního vaziva, které společně se svaly zajišťuje lymfatický oběh, je kosmetický i zdravotní problém na světě.

Pomůže vám Vacupress na celulitidu a zeštíhlení?

Přístroj Vacupress NIODE III. dokáže mechanicky oddělit tukové buňky ze shluků tak, aby se jejich přirozený metabolismus vrátil do normálu a zároveň výrazně zpevní podkožní vazivo. Ošetření je navíc podpořeno také použitím kvalitní kosmetiky. Vhodným ošetřením se dosáhne detoxikace organismu, velmi pevné, pružné a hladké pokožky a lokálního zvýšení metabolismu.

Základní principy ošetření přístrojem Vacupress NIODÉ VAC III.

Ke zpevnění pokožky dochází působením vakuových rázů, tím se stimulují fibroblasty, buňky, které v pojivové tkáni vytvářejí kolagenová a elastenová vlákna. Tato vlákna zajišťují pevnost a elasticitu pokožky. Po ošetření Vacupressem je pokožka hladká, pevná a pružná. Vakuovou masáží dochází ke zrychlení metabolismu vlivem silného prokrvení a tím se zpevňuje ochablé podkožní vazivo.V místě ošetření dochází k velmi výraznému lokálnímu zvýšení metabolismu, který je nutný pro zmenšení objemu na ošetřovaných místech (pas, boky, hýždě, stehna, lýtka atd.).Aplikací dochází k mechanickému oddělení tukových buněk (lipidů) z celulitických shluků a k prokrvení pokožky, tímto způsobem je odstraňována a redukována celulitida.

Masáží Vacupressem se aktivují lymfatické cesty, po oddělení celulitických buněk jsou z mezibuněčných prostor vyplavovány balastní a toxické látky a zplodiny vzniklé látkovou výměnou (zbytkové produkty látkové výměny) a tyto látky jsou lymfatickým systémem přeneseny do krevního řečiště a následně vyloučeny z těla. Tím dochází k detoxikaci organismu.

Zákrok přístrojem Vacupress NIODÉ VAC III je bezoperační, bezpečný a nebolestivý.

Vacupress – účinné odstranění celulitidy

Príčiny vzniku celulitidy nejsou ještě do detailu prozkoumány. Předpokládá se, že jde o celý soubor příčin, počínaje hormonální nerovnováhou a konče nevhodnou stravou a životním stylem.

Odstranění celulitidy – čeho se vyvarovat

Hlavními příčinami celulitidy jsou hormonální antikoncepce, konzumace masa ze zvířat, která byla ošetřena antibiotiky a steroidy, málo pohybu ( nedostatečná funkce lymfatického systému) , nedostatečný příjem tekutin a dalšími příčinami. Tukové buňky se postupem času zvětšují a vytvářejí shluky. Některá elastenová a kolagenová vlákna se natáhnou některá zpřetrhají a pokožka dostává typický pomerančový reliéf. Při ošetření přístrojem Vacupress se tukové buňky mechanicky oddělují ze shluků, zároveň se pokožka a podkoží silně prokrvují. Tomu zároveň napomáhá i kvalitní kosmetika. Zároveň se aktivují buňky, které vytvoří nová a pevnější elastenová a kolagenová vlákna. Je potřeba si uvědomit, že pro odstranění (nebo zredukování) celulitidy, musí nejprve dojít k detoxikaci organismu. To znamená, že první příznaky pevnější a hladší pokožky pocítíte cca při druhé či páté proceduře.

Co je nutné k odstranění celulitidy při ošetření přístrojem Vacupress?

Při ošetření Vacupressem – odstranění celulitidy je nutný dostatečný přísun tekutin pro bezproblémový odvod toxických látek a rozštěpených tukových buněk z těla ven.

Co doporučujeme k odstranění celulitidy?

Každý den alespoň jednu krátkou procházku a večer pokožku důkladně prokrvit. Upravit životní styl – zdravou výživu, omezit kouření, sůl, cukr a chemické látky ( léky, éčka, instatní potraviny) Začít detoxikaci  a výživu oraganismu

Počet aplikací k odstranění celulitidy?

Doporučujeme minimálně 10 ošetření přístrojem Vacupress Niode Vac III alespoň 2x týdně.K udržení perfektního stavu stačí každý měsíc jedna aplikace.

Vrhněte se na zeštíhlení a odbourání podkožního tuku  

Málokterý člověk má ideální míry a zcela vyváženou postavu. Tvar našeho těla je dán z velké části geneticky a také životním stylem. Ideál ženské krásy se neustále mění a v současné době není nakloněn slovanským typům. Usazování tuku v oblasti hýždí, boků a stehen je dlouhodobý proces.
Čím delší dobu trvalo usazování, tím pracnější a delší je jeho odstranění.
Z toho plyne, že nechávat ošetření na poslední chvíli se nevyplatí.
Téměř každá žena, která má zájem zhubnout v určité partii, nejprve vyzkouší nejrůznější tabletky. Když zjistí, že nefungují, zkusí krémy. Když ani to nepomůže, začne s cvičením. Většinou té partie, kde potřebuje zhubnout. Skoro pokaždé je ale efekt negativní.

Proč zeštíhlení nefunguje v problematických partiích?

Když začneme cvičit, zvětší se výdej energie a tělo sahá na rezervy v podobě tukových buněk. Bohužel nikoli v problematické partii, ale tam, kde je to pro něho nejsnazší. To znamená, že odebírá tuk z míst, kde jsou volné tukové buňky a kde probíhá látková výměna nejsnadněji. Většinou je to v oblasti paží, prsou a tváře. Takové problematické místo poznáme lehce i laicky. Tělesná teplota v těchto místech je nižší, pokožka se zde špatně prokrvuje. Látková výměna nefunguje a buňka se nedokáže tuku zbavit. Naopak svaly, které v této partii namáháme utěšeně rostou. Výsledek je smutný. Kde nepotřebujeme, tam hubneme a tam kde je to žádoucí, přibíráme na objemu. V nejlepším případě zůstáváme na svých mírách. Právě na tyto případy se specializuje náš HATEA salon Pardubice.

Vacupress a zeštíhlení

Nejprve přístrojem Vacupress oddělíme tukové buňky od sebe tak, aby v nich mohl probíhat přirozený metabolismus. Tkáň silně prokrvíme a to jak mechanickou cestou, tak i kvalitní kosmetikou. V tomto období je důležité, aby tělo mělo menší příjem energie nežli výdej. Teprve za tohoto předpokladu začne tělo odebírat energii ve formě tuku z uvolněných tukových buněk a to přednostně z ošetřovaných partií. Výsledkem je skutečné formování postavy

Na co je potřeba si dát pozor pro úspěšné zeštíhlení?

Buňky, u kterých probíhá správná látková výměna, jsou schopné zmenšit svůj objem pokud si organizmus energii vyžádá, ale také jsou schopny lehce tuk ukládat a tak se zvětšovat. Proto je tak důležité, aby příjem energie v průběhu procedur byl menší nežli výdej.

Doporučujeme k odstranění celulitidy při ošetření Vacupressem:

Ukončete veškeré drastické diety. Zbytečně se mučíte a výsledek takové diety trvá jen chvilku. Lépe je postupně, pomalu měnit stravovací návyky. Zařazujte více zdravých a přírodních potravin. Dostatek zeleniny a doplněk v podobě vlákniny Vám pomůže k dobré činnosti střev. Při ošetření Vacupressem je nutný dostatčný příjem tekutin, nejlépe čisté vody nebo bylinkových čajů. Zařaďte do svého denního programu fyzickou aktivitu – procházku, běh, kolo atd.

Zdravotní omezení při ošetření Vacupressem:

Ošetření přístrojem Vacupress NIODÉ je kontraindikováno v těchto případech.
* užívání léků na ředění krve (např. Varfarin, Lavarin atd.), případně další medikamenty, které ovlivňují srážlivost krve
* užívání léků, které ovlivňují činnost štítné žlázy, větší křečové žíly
* onkologická léčba, onemocnění Anginou Pectoris, zánětem žil (Trombophlebitis, Phlebotromboza), otokem plic
* choroba srdce, ledvin, kožní a infekční onemocnění a jiným závažným onemocněním.

Upozornění: Ve výjimečných případech se mohou po prvním ošetření objevit na ošetřovaných partiích drobné hematomy (modřiny). Tento problém však nastává pouze u klientů, jejichž pokožka a podkožní vazy jsou velmi ochablé. Hematomy vymizí během několika dnů.

Kompletní nabídku a ceny ošetření vacupressem najdete zde – VACUPRESS

 

Objednat se

 

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA

kOMENTÁŘ ( 1 )

  • Karolina

    Na ty svoje stehna jsem vyzkoušela už hodně přístrojů, ale mohu potvrdit, že tento vacupress je opravdu nejúčinnější. Sice to trochu bolí, ale miluju ho. Nyní chodím jednou za 6 týdnů na udržovací ošetření a celulitida fakt zmizela. DÍKY VÁM VŠEM!!!

Přidejte komentář