Thajská masáž

Thajská masáž

Thajská masáž

Thajská masáž je velmi staré léčitelské umění provozované výhradně mistry v thajských chrámech. Spojuje prvky akupresury a jógy, podobně jako masáž shiatsu. Jejím zakladatelem je Dr. Jivaka Komarabhacca, otec lékařství. Masáž patří mezi jednu z nejvíce žádaných masáží, přezdívanou jako „jógová masáž“.

Ideovým podkladem masáže je znalost energetických drah v těle, tzv. meridiánů, a jejich reflexních bodů. Přesnými hmaty dochází k postupnému uvolnění energie a udržování harmonických toků. Masáž je metodikou práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Působení je zaměřené na části našeho těla, které jsou nejvíce namáhané – nohy, chodidla, klouby a záda.

Masáž se provádí na měkké podložce ve volném a pohodlném oděvu. Masér užívá celou svou tělesnou váhu, pracuje dlaněmi, koleny, lokty a chodidly. Rytmickými pohyby masíruje tlakové body na energetických drahách a působí tak na vnitřní orgány. Zvyšuje celkovou odolnost organismu a posiluje kondici. Po stimulaci dochází k uvolnění hloubkového i povrchového napětí a navození tělesné harmonie.

Thajská masáž má rozsáhlé pozitivní účinky. Posiluje vnitřní pozornost a vnímavost vůči vlastní osobě. Uvolňuje zablokovanou energii a s ní i bolestivé svaly a klouby. Při jejím pravidelném absolvování se zvyšuje celková pružnost těla. Odstraňují se křeče, zlepšuje se krevní oběh, stimuluje se lymfatický oběh a dochází k očištění těla od toxinů. Masáž může působit rovněž jako terapie. S její pomocí lze snížit stres a napětí způsobené fyzickou zátěží.

„Jógová masáž“ je dostupná také v našem Salonu Hatea, kde ji provádí masérka Lucka. Nechte si rozproudit zablokovanou energii a posilte tak svou celkovou životní harmonii a vnitřní pohodu. Uvolněte své tělo, duši a dosáhněte maximální regenerace. Přijďte si osobně vyzkoušet nádherný pocit lehkosti a uvolnění.

Nezapomeňte si vzít na masáž pohodlné oblečení – tričko, tepláky, ponožky

Masáž můžete darovat jako dárek formou dárkové poukázky, kterou si objednejte v našem e-shopu .   Nabídku dalších masáží v našem salonu najdete na – Masáže Pardubice.

 

Těšíme se na vás v salonu HATEA

Objednat se Dárkový poukaz

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář