Tantrická masáž – Tomáš

Tantrická masáž – Tomáš

omáš se zapojil do našeho tantrického týmu jako další tantrik. I když patří mezi mladé muže, jeho tantrická vyzrálost příjemně překvapí všechny ženy, které chtějí zažít láskyplnou tantrickou masáž. Více o našem tantrickém týmu na novém webu www.tantrapardubice.cz 

 

IMG_8654z

V dnešním světě je pojem sexualita a její hlubší význam poněkud opomíjen, nevyužíván a někdy zcela potlačován. Ale tantra považuje sexuální energii jako nejsilnější a nejsnáze dostupnou pro dosažení zdraví těla, mysli i duše.

Má vlastní sexualita mě donutila hledat způsob, abych nemrhal svou životní energií, ale abych ji využíval ke svému užitku.
Nevědomé plýtvání svou sexuální energií vedlo k únavě, podrážděnosti a disharmonii, což podnítilo mou cestu za hledáním její podstaty. Postupně jsem začal chápat, že máme jako lidé k dispozici dokonalý nástroj k láskyplnému a radostnému životu, jen si to mnohdy neuvědomujeme. A právě tantra nás učí zastavit se v čase, odložit strachy a plně souznít s vibrací lásky všeho kolem.

Skrze vědomý dotek odkládáme budoucnost a minulost a zůstává pouze přítomnost.

„Tantrická masáž je o vytvoření bezpečného prostoru, kde může dojít k plnému uvědomění sebe sama a své sexuální energie.“

Nabízí pocit bezpodmínečného přijetí a lásky, který je základním kamenem harmonického a naplněného života každé bytosti. Pomáhá na cestě objevování vnitřních světů a splynutí s universem.

Zajímají vás podrobnosti o tantrických masážích? Přejděte na náš nový web www.tantrapardubice.cz 

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář