Tantrická masáž – Monika

Tantrická masáž – Monika

MONIKA je výbornou masérkou v našem salonu již několik let. Klientům nabízí dokonalou péči o tělo a dokáže výrazně pomoci s bolestmi zad a hlavy. Má dar vycítit problematická místa a úspěšně je rozmasírovat. Své vzdělání stále rozšiřuje o další druhy masáží a rehabilitačních cvičení. Při jednom z kurzů se setkala s energií Reiki, to pro ni byl masérský a osobní zlom. Práce s tělem a energií  byl již jen krůček k tantrickým masážím, které ji neskutečně naplňují. Maximální osobní přístup a cit pro masáž dělaji z Moniky vynikající tantrickou masérku. Masáž vnímá jako důvěrný rozhovor. Její dotek je jemný i silný, láskyplný, pečovatelský až mateřský.

Mnohem více o tantrických masérkách najdete na našem novém webu, který je zaměřený jen na tantrické masáže. www.tantrapardubice.cz.  Sledujte nový web i na facebooku a soutěžte o masáž zdarma. 

Tantrcká masáž Pardubice

 

„Právě Reiky energie mě přivedly k tantrické masáži, kterou beru jako vzácný dar. Je to skutečně úžasný a hluboký rituál k uctění lidského těla. Mohu se při něm ponořit do přítomnosti a dotýkat se druhého člověka s radostí a posvátnou úctou“

IMG_8549z

 

„Tantra je propojení těla a duše, má léčivou sílu a díky ní se přijímáme takoví, jací jsme, poněvadž tak jsme dokonalí“

 

Těšíme se na vás v salonu HATEA v Pardubicích. Celou nabídku tantrických masáží u nás v salonu najdete ZDE. Masáž také provádí Káťa Daniela, Tomáš nebo Honza  Více slov o tantrické masáži a o tom, jak ji cítí naši tantrici, hledejte zde na BLOGU.

Objednat se Dárkový poukaz

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA

kOMENTÁŘE ( 5 )

 • Petr

  Dobrý den,
  nepíši běžně recenze resp. hodnocení, ale v tomto případě musím udělat vyjímku :-) …… již cca 4 roky chodím pravidelně na Tantrické masáže a to převážně v Trutnově (jednou jsem byl i v Hořicích), neboť je to z místa mého bydliště nejblíže. Na tuto sobotu jsem se objednal na masáž do Vašeho salonu a „objednal“ si masérku Moniku a udělal jsem dobře. Salon je na krásném a klidném místě, moderně vybavený, čistý, dále mne překvapila rychlost objednání a možnost zajít na masáž i v sobotu, což není běžné ve všech masážních salonech. A poslední a největší plus byla sympatická masérka Monika, která je velice příjemná, milá, usměvavá a masáž byla naprosto dokonalá.
  Díky prostředí a hlavně této masérce, se budu k Vám do salonu Hatea rád vracet a další masáže v Trutnově vypustím.
  Přeji mnoho spokojených a nadšených klientů, jako jsem byl já.

 • Martin

  Naprosto souhlasím s Petrem. Úžasný zážitek s Monikou. Rozhodně všem doporučuji zkusit. Dvě hodiny plne relaxace, uvolněni…Diky Moniko ????

 • Petr

  Děkuji Monice za dnešní nádherně prožité chvíle strávené v příjemném „domácím“ prostředí. Obohatilo to můj život o nové zážitky a určitě přijdu znova.

 • FRANTIŠEK

  Dobrý den,

  dovolte mi napsat několik řádků.

  Listoval jsem na netu a našel Vaše stránky Vašeho salonu a hned jsem si u Vás zamluvil Tantra masáž.

  Asi před 3.roky jsem se odvážil jiti poprvé na Tantra masáž a to do Prahy,která se mi zalíbila a obohatilo to můj život o nové zážitky a radost ze života.Měl jsem aspoň důvod jet do Prahy,kde jsem pobyl tak dva tři dny a s kamarádkou zrcadlovkou jsem pořídil fota z různých koutů Prahy,které jsem navštívil. Občas jsem si zajel na masáž do Prahy a spojil i s výletem.

  Nyní v polovině února jsem se objednal na masáž ve Vašem salonu. Všemu jsem nechal volný průběh.

  Když jsem jel do Pardubic měl jsem malou trému,která se rozplynula když jsem po zazvonění vstoupil k Vám dovnitř.

  Dýchlo na mne velice příjemné dá se říci,domácí teplo,velice moderní interiér Venku vlezlé deštivé počasí.

  Při vstupu do místnosti jsem neviděl žádný masážní stůl, ale na zemi veliký,hezky „ustlaný“ futon.

  A ta koupel to bylo co jsem v tu chvíli potřeboval a která mne přišla velice vhod.

  Pak jsem počkal na masérku Moniku,velice milá konverzace proběhla,seznámení s jejími doteky. Dále bylo vše moc milé,příjemné,jako kdyby jsme se viděli už vícekrát.

  Chci poděkovat Monice za pěkně prožité chvíle v příjemném prostředí. Obohatilo to můj život o nové zážitky a určitě přijedu znova.

  Pěkné slunné dny Vám přeje František z Podkrkonoší.

Přidejte komentář