Šest důležitých bodů v boji s celulitidou

Šest důležitých bodů v boji s celulitidou

Přiblížilo se léto a nastává čas oblékání plavek. Podle statistik 95% žen a dívek trápí celulitida, která snižuje sebevědomí i štíhlým ženám. Ženy ji nesnášejí, obhlíží se několikrát denně v zrcadle a milují to správné světlo, které pokožku opticky vyhladí. Kupují dražší a dražší přípravky, nosí zázračné stahovačky a efekt nepřichází. Za krémy opravdu jen vyhazujete peníze, na celulitidu musíte začít zevnitř. Dostatkem kvalitního jídla plného živin, vitamínů a bílkovin.

S celulitidou v našem solonu úspěšně bojujeme již mnoho let. A naše zkušenosti dokazují, že při dodržování těchto pravidel a výsledek naprosto jedinečný.

 

  1. Pitný režim – dostatečný pitný režim v podobě čisté vody
  2. Bílkoviny – Do stravy zařaďte kvalitní zdroje bílkovin . Při celulitidě je potřeba zpevnit pokožku a to bez bílkovin a kolagenu nedokážete.
  3. Vitamín C a zinek – bez zinku a vitamínu C nevznikne kvalitní kolagen. Kolagen dodává pevnost pokožce, vazům, cévám …
  4. Antioxidanty – hlavně ze zeleniny a to z té tmavě zelené zeleniny a zeleninových šťáv. Pozor, máme na mysli opravdu šťávy s převahou zeleniny.
  5. Omega3 – příjem protizánětlivých omega3. Najdete je v olejích lisovaných za studena a v mořských rybách. Také kvalitní maso a tuk zvířat, které běhaly po louce obsahují omega3. Navíc zdravé tuky obsahují i vitamín E, který je také při redukci celulitidy nezbytný.
  6. Prokrvování – domácí každodenní prokrvování kartáčem nebo masážní rukavicí. Zaměřte na se na úplné zčervenání pokožky. Není tolik důležité, čím mažete, ale jako hodně pokožku prokrvíte.

 

Toto vše můžete provádět doma a výrazně tak podpořit redukci celulitidy.

Mnohem účinnější je přidání profesionálního ošetření. U nás dosahujeme nejlepší výsledky při ošetření vakuovým přístrojem Vacupress Niode Vac III. niode

Proč má tak velkou účinnost? Jako jediný pracuje na principu podtlaku. Tedy kůže se nasaje do aplikátoru (jakoby vysavače) a ihned dojde k oddělení celulitických buněk ze shluků a přirozený metabolismus je vrátí do normálu, Kůže se výrazně prokrví, zčervená a při pravidelném opakování dochází k viditelnému zlepšení. Většina klientek pociťuje malé změny již po prvním ošetření.

Říkají, že mají nohy pevnější, jak kdyby měly na sobě silonky.

A to každou ženu nakopne k pravidelným návštěvám. Po 4 – 8 ošetření již celulitida viditelně mizí a pokožka se vyhlazuje. Tady vždy záleží na tom, jak klientkám funguje metabolismus, zda sportují a mají správný pitný režim. Někomu opravdu stačí jen pár návštěv.

 

Skvělým důkazem pro nás byla klientka, která si objednala kůru 10 lekcí ale jen ošetření nohou bez zadečku. Po 8 lekci ji partner doma poprosil, ať chodí i na ošetření zadečku, protože je vidět zásadní rozdíl. A ošetření dokoupil :-)

 

Podrobnější informace o Vacupressu najdete v našem článku – Vacupress – nejúčinější profi přístroj na celulitidu

 

matcha-zábalDalším ošetřením v boji proti celulitidě můžeme nabídnout MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ nebo Novinku MATCHA TERAPII NA TUKY A CELULITIDU. Výhodou je použití speciálních masážních tahů a detoxikačního peelingu a zábalu. Pokožka je tak navíc odkyselena a zábal ji dodá další potřebné živiny.

 

Těšíme se na vás při redukci celulitidy v salonu HATEA Pardubice.

 

Naše služby jsou výjimečné, protože vy jste výjimeční … 

 

Objednat se

 

 

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář