Letní novinka – ošetření s řasou Laminaria digitata

Letní novinka – ošetření s řasou Laminaria digitata

PRÁZDNINOVÁ NOVINKA

ZEŠTÍHLENÍ A REDUKCE OTOKŮ DÍKY ŘASE LAMINARIA

hubnuti pardubice

Používaný přípravek s vysokou koncetrací řas Laminaria Digitata je od originální francouzké kosmetiky Thalaspa.

100% přírodní přípravek byl vytvořen pro získání harmonické postavy. Suroviny se získávají ve Francii na západním pobřeží Atlantského oceánu v Bretani, kde rostou v čistém a neznečištěném oceánu.

Řasy Laminaria Digitata normalizují minerální rovnováhu, mají obnovující účinek, často se používají na léčení přebytečných místních usazenin tuku a celulitidy. Tato řasa obsahuje vysoké procento jódu, který zlepšuje přijímaní fosforu, vápníku, železa, aktivuje řadu enzymů.

Pod vlivem jódu se zmenšuje viskozita krve, snižuje tonus cév a normalizuje arteriální tlak. Laminaria napomáhá snížení obsahu cholesterolu v krvi, zadržuje rozvoj arterosklerózy, působí na tukové usazeniny a aktivují krevní oběh.

Dále pak :

 • Pomáhá formovat postavu a viditelně zmenšuje celulitidu.
 • Posiluje strukturu pokožky.
 • Aktivuje krevní oběh.
 • Zlepšuje odvodňování a redukuje zásoby tuku.
 • Výrazně redukuje otoky nohou
 • Zpevňuje a hydratuje pokožku.
 • Určený pro všechny typy pleti.

S řasou LAMINARIA nabízíme tato ošetření :

 • ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ ZÁBAL Z ŘAS LAMINARIA – 30 min
 • ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ KOUPEL Z ŘAS LAMINARIA – 30 min
 • ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ PÉČE O TĚLO Z ŘAS LAMINARIA – 90 min
 • ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ VACUPRESS Z ŘAS LAMINARIA – 90 min

NABÍDKA DO 31.8.2016

ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ KOUPEL Z ŘAS LAMINARIA – 30 min koupele pardubice

Blahodárné působení této koupele ocení hlavně ženy. Díky vysokému zastoupení mořských řas Laminaria Digitata koupel výrazně napomáhá odplavovat tukové usazeniny a škodliviny z těla. Zlepšuje krevní oběh, celulitidu a pomáhá redukovat otoky nohou, které právě v létě trápí mnoho žen.

Koupel nabízíme v délce 30 min. Doporučujeme ji samotnou nebo v kombinaci s jiným zeštíhlujícím ošetřením např. masáží nebo vacupressem. Nabídku s cenami najdete v sekci hubnutí. 

ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ ZÁBAL Z ŘAS LAMINARIA – 30 min

Vysoce intenzivní působení řasy Laminaria docílíme při zábalu, který nově nabízíme v našem salonu. Speciální gel z této řasy pomáhá redukovat přebytečný tuk v problematickcýh partiích. Výborně působí na otoky nohou, celulitidu a zlepšuje krevní oběh. Výsledky jsou viditelné již při prvním ošetření. Doporučujeme opakovat pravidelně pro získání trvalého a většího účinku. Zábal můžete vyzkoušet jako samostatné ošetření nebo v kombinaci s jiným zeštíhlujícm ošetřením ( vacupressem, vakuovou kavitací, lymfatickou masáží atd). Nabídku s cenami najdete v sekci hubnutí. 

ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ TERAPIE Z ŘAS LAMINARIA – 90 min salon pardubice

Tato letní péče slouží nejen k odpočinku a relaxaci, ale díky použití francouzké kosmetiky Thalaspa s řasou Laminaria, dojde v výraznému vyhlazení a vypnutí pokožky. Podpoří odplavení usazenin, uvolnění tukových buněk , redukci otoků a celulitidy. Ošetření se provádí na celých nohách, lýtkách a bříšku.

Průběh:

Nejprve provedeme peeling s příměsí řas, následuje intenzivní zeštíhlující masáž. Pokud trpíte na otoky, masérka se zaměří take na lýtka a kotníky a pomocí lymfatických tahů pomůže odvodu tekutiny. Po masáží následuje zábal z řas Laminaria. Poté se vysprchujete. K dispozici dostanete jednorázová tanga.

Letní péči můžete spojit take s koupelí z řas Laminaria a umocnit tak výsledek celého ošetření. Nabídku s cenami najdete v sekci hubnutí. 

ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ VACUPRESS Z ŘAS LAMINARIA zaměřený i na otoky lýtek – 90 min

Ůčinky vacupressu asi nemusíme ani představovat. Bližší popis ošetření najdete ZDE. V novém letním balíčku nabízíme ošetření celých nohou. Tedy lýtek, stehen a zadečku. Po ošetření vacupressem následuje velice účinný Zeštíhlující zábal z řas Laminaria. Pokud byste zábal nechtěli a měli zájem pouze o ošetření vacupressem, nově máme v nabídce vacupressu – balíček na otoky a celulitidu  – nohy, zadek, lýtka. Nabídku s cenami najdete v sekci hubnutí. 

 

Objednat se

 

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář