InBody230 – proč znát složení svého těla?

InBody230 – proč znát složení svého těla?

InBody230 – salon HATEA Pardubice

Znáte to? Snažíte se hubnout, hlídat stravu, začnete více cvičit. Klepete se, když stoupáte na váhu. Bum, ručička se zase ani o kousek nepohnula. Přechází vás chuť dál ve snaze redukce pokračovat.

Může to být ze dvou důvodů.

STRAVA – váš příjem neodpovídá vašemu výdeji. Tedy buď jíte hodně, ale také možná jíte málo.

SLOŽENÍ TĚLA – neznáte přesné složení těla. Často se setkávám s lidmi, kteří přijdou na kontrolní převážení a bojí se, že nezhubli, protože váží stejně. Při analýze na InBody230 zjistíme, že váha sice zůstala stejná, ale mají dole tuk a přibrali svaly. Tedy tělo skvěle nastartovalo hubnutí a oni odchází s úsměvem na tváři.

Právě tito klienti by při domácím vážení své zdravé stravování začali vzdávat. Mysleli by si, že už se měsíc snaží a výsledek je nulový.

Proto doporučuji všem, kdo startují nový výživový směr nebo začínají se sportovní aktivitou, aby si nechali přeměřit své tělo na nejpřesnější přístroji InBody230. A pak své měření opakovali nejlépe každý měsíc.

V salonu HATEA právě probíhá akční InBody230. Za pouhých 100 Kč získáte papír velikosti A4 plný informací o svém těle.

Základní analýza na InBody230 poskytne tyto informace o těle: inbody

 • tělesná voda
 • tělesný tuk
 • svalová hmota
 • bez-tuková hmota
 • váha
 • BMI
 • procentuální podíl tělesného tuku
 • poměr pasu k bokům (WHR)
 • doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
 • hodnocení tukové a svalové tkáně ve všech partiích těla

Na základě přesné analýzy jsme schopni vytvořit program na „míru“ každému klientovi.

Základní analýza + konzultace výsledků cca 10min

Cena : 100,- ( běžně 250,-)

1 – Tělesná kompozice

Všimněte si tvarů pomocí grafů.  mala_analyza

 • TYP „C“ – Představuje malé množství kosterního svalstva, což je příčinou slabého těla.
 • TYP „D“ – Představuje velké množství kosterního svalstva a patřičnou tukovou hmotu, což odpovídá zdravému tělu.

2 – Diagnóza obezity – Samotné BMI nedokáže určit obezitu. BMI musí být bráno v potaz společně s %tuku v těle pro získání přesné diagnózy obezity

3 – Kontrola svalů a tuků – Doporučení pro vhodné přidání nebo ubrání tuků a svalů pro ideální složení těla.

4 – Segmentální beztuková hmota – Udržujte segmentální beztukovou hmotu ve stavu „normál“nebo „nad“ a kontrolujte vyvážení těla mezi horní a dolní částí a levou a pravou polovinou těla.

5 -Segmentální tuk – Sledujte procento tuku v každé části těla a udržujte ve stavu „normál“.

6 -Impedance – Dokazuje přesnost testu InBody zobrazením Segmentálních hodnot v různých frekvencích. InBody 230 využívá jedinečnou technologii DSM – BIA, která garantuje přesnost indexu impedance. Výsledný protokol ukazuje impedanční hodnoty rukou, trupu a nohou při jednotlivých frekvencích.

Cvičební plán

Sport a nejrůznější pohybové aktivity jsou jednou z nezbytných složek k cestě za zdravým životním stylem a neměli bychom je opomíjet.

Sporty můžeme rozdělit na sporty rychlostní, vytrvalostní, nebo silové. Z jiného hlediska je také můžeme rozdělit na sporty rekreační či vrcholové. Při jakémkoliv druhu sportovní aktivity můžeme využít analýzu složení těla na InBody, abychom viděli efektivitu cvičení. Také nám pomůže vyvarovat se dysbalancím, které mohou vzniknout, když nerovnoměrně zatěžujeme jednu polovinu těla více než druhou.

 

InBody nám přesně stanoví, kolik tělo analyzované osoby spotřebuje („spálí“) kcal za 30 min při různém pohybu (viz. ikonky sportu).

 

Jak se dá za 3 měsíce s jídelníčkem na míru  zhubnout? Podívejte se na anlýzu z InBody230 – ubytek 12 kg tuku. Více motivačních příběhů najdete na mém webu www.receptynahubnuti.cz v sekci VAŠE VÝSLEDKY.

Vera I  Vera

Objednat se

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář