Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi lomi vychází ze prastaré Havajské kultury. Opírá se o poznatky místní lékařské tradice, jejíž cílem je navození tělesné harmonie. Díky relaxačním a terapeutickým účinkům, dnes patří Lomi Lomi mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku.

Co přináší havajská masáž 

Základem masáže jsou speciální havajské techniky. Souhrou prstů, dlaní, předloktí a loktů vznikají vlnivé pohyby, které pomáhají uvolnit energii. Někteří lidé přirovnávají tento pocit k vlnkám přecházejícím přes celé tělo. Užívají se krátké i dlouhé tahy, pozornost se zaměřuje také na klouby. Klouby se jemně protahují a citlivě otáčejí tak, aby se rozproudila energie. Masírováno je celé tělo, především záda, stehna, kyčle, paže a šíje. K intenzivnímu prožitku přispívají aromatické oleje.

Masáž Lomi Lomi má silné léčivé účinky. Díky přesně užitým tahům odstraňuje svalovou bolest a uvolňuje bolestivé klouby. Stimuluje krevní oběh, lymfatický systém a pomáhá k celkové detoxikaci organismu. Působí jako prevence výskytu křečových žil a modřin. Přináší rychlou regeneraci po prodělaných operacích a pocit úlevy a uvolnění. V průběhu masáže se tělo harmonizuje a oprostí od napětí, únavy a stresu.

Celosvětově známá masáž je dostupná také v našem Hatea salonu. Můžete se nechat hýčkat zkušenými masérkami a vychutnávat si tak pocit, jako byste leželi na havajských plážích.

 

Kokosový olej, aromatické směsi a havajská hudba – prodlužte si odpočinek a léto díky masáži, která se řadí mezi maserské klenoty. 

Kontraindikace havajské masáže:

  • infekční onemocnění
  • záněty
  • pooperační stav
  • kožní problémy
  • otevřené rány, popáleniny
  • křečové žíly
  • těhotenství

 

Masáž můžete darovat jako dárek formou dárkové poukázky, kterou si objednejte v našem e-shopu – havajská masáž.  Pro lepší odpočinek a prožitek masáže doporučujeme masáž spojit s kleopatřinou luxusní koupelí v růžích.  Nabídku dalších masáží v našem salonu najdete na – Masáže Pardubice.

 

Těšíme se na vás v salonu HATEA

Objednat se Dárkový poukaz

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář