Luxusní tantra masáž – pro muže, pro ženy

Pro muže, pro ženy. Tolik energie, jste dlouho nepoznali.
Katalogové číslo: 0034 Kategorie: Štítky: , ,
Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

Cena: 3300 5400 

Zrušit výběr

Popis

Tantra je naprosto smyslným balzámem pro tělo i duši. Jedná se o kombinace doteků peříčky, kožešinkou, horkými ručníky, lávovými kameny a olejové masáže každého kousku těla. Je jemná, něžná, prosycená láskyplnou měkkostí a porozuměním k celému tělu. Nevynechává se žádná část těla. Vychutnejte si tento zážitek a nechte se unášet proudem rozkoše a hluboké relaxace ve spojení s vaším tělem, myslí a duchem.

Doporučujeme přejít na náš web o tantrických masážích www.tantrapardubice.cz , kde jsou popsané jednotlivé délky masáží a terapií. Najdete zde také odpovědi na nejčastější tantrické otázky a fotografie masérek a masérů.

Terapie pro muže: U delší varianty tantrické masáže máte možnost vybrat si, zda chcete masáž zaměřit pouze na uvolnění a odpočinek nebo na terapii. Naše zkušené masérky dokážou přizpůsobit masáž vašim přáním a poskytnout vám přesně to, co potřebujete. Problémy jako je nízké sebevědomí, negativní vnímání těla nebo špatná erekce a předčasná ejakulace mohou být pomocí tantrických terapií postupně řešeny.

Terapie pro ženy: Tato masáž nemusí být jen o relaxaci, ale o celkovém propojení s vaším ženským já a rozpuštění bloků, které vám brání v užívání si vaší ženské sexuality. Navodí vás do stavu plného vnímání vlastních smyslů a také vám pomůže objevit nové cesty pro vyjádření vaší ženské síly.

Proč na tantrickou masáž k nám?

 • zkušené sympatické tantra masérky a maséři
 • dokonalé soukromí a klidné prostředí
 • vysoký standart čistoty a hygieny
 • v ceně masáže je i masáž intimních partií. Po domluvě nemusí být provedena
 • čas na povídání u malého občerstvení není započítán v délce masáže
 • tantra masáže nabízíme od roku 2013
 • nenabízíme erotickou masáž

Umění zvané tantra má mnoho aplikací, ale všechny mají jedno společné. Ti, co tantru poznali, tak hovoří, že zažili něco jedinečného. Proto se do tajů tantry přijďte do našeho HATEA salonu v Pardubicích ponořit i Vy.

Tantra rituály a masáže – pomáhají 

Tantrická masáž vám především přinese zásobu energie, která se uvolní v celém těle, což má za následek mnoho samoléčebných procesů, které se vztahují k duši i fyzičnu. Tím, jak se harmonizují energetické cesty ve vašem těle, totiž dokáže organismus lépe bojovat s neduhy psychickými i fyzickými.

Díky tantře si především uvědomíte své tělo, což je velmi podstatné. Spousta lidí má narušenou psychiku, protože si nevěří. Zde je zapotřebí vnímat se pozitivně, přistoupit k sobě jako k plnohodnotné osobě a to právě dokáže tantra. Díky ní se vám tedy významně zlepší psychický stav, což má za následek i lepší odolnost vůči atakům různých nemocí a podobně.

Další přínosy tantra masáže

 • při poruchách erekce
 • předčasné ejakulaci
 • bolestivém pohlavním styku
 • zmírňuje bolesti a napětí svalů.
 • působí proti stresu.
 • podporuje pravidelný spánek.
 • zlepšuje sexuální výkonnost mužů.
 • obnovuje v těle vnitřní harmonii
 • odstraňuje psychické bloky.

Délka tantrické masáže :

 • pro muže – 90, 120, 150, 180 min
 • pro ženy 120, 150, 180 min

Potěšte své blízké dárkovou poukázkou

Pokud by vybraná masáž na dorkovém poukazu nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné hodnotě. Nutno domluvit při objednání.

 

Zakupte si poukaz

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

Cena: 3300 5400 

Zrušit výběr

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

3 recenze Luxusní tantra masáž – pro muže, pro ženy

 1. 5 z 5

  Chci se s vámi podělit o svůj zážitek s tantrickou masáží. Byl do můj první zážitek a jsem moc rád, že mě s kouzlem tantrické masáže seznámila Katka. Od prvotního pozdravu, po příchodu do salonu, byla Katka velmi příjemná a pomohla mi velmi rychle zapomenout na počáteční nervozitu, ze setkání s nepoznaným zážitkem. Oceňuji, jak otevřeně a upřímně, s pozitivním přístupem, mě dokázala seznámit s celým průběhem tantrické masáže, kterou následně sama provedla. Její přístup je naprosto profesionální a přitom úžasně osobní. Její dotyky potvrzovaly bohaté praktické zkušenosti s tímto typem masáže a vyvolávaly ve mně přesně ty pocity, se kterými mě seznámila v úvodním rozhovoru. Byl jsem energií doslova nabitý. Mockrát děkuji za tuto zkušenost a velmi rád si ji znovu zopakuji.

 2. 5 z 5

  Musím říct, že tantra od slečny Jasmíny byl neobyčejně silný zážitek. Síla mládí a krásy, která je spojená s přirozeným prožíváním a šikovností a pochopením. Budu chodit asi častěji a vím ke komu. Děkuji.

 3. 5 z 5

  Děkuji za nezapomenutelný zážitek, příjemné prostředí a milou masérku. Opravdu jsem si krásně odpočinul.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.