Božská tantra dvěma masérkami

Čtyřruční tantra masáž - dvě masérky, více doteků, více prožitků. Poznejte láskyplné hýčkání
Katalogové číslo: 0038 Kategorie: Štítky: ,

Cena: 5000 7000 

Zrušit výběr

Popis

Patříte mezi příznivce tantrických masáží a sníte o společnosti dvou tantrických masérek? Toužíte po mnohem silnějším zážitku? Pak přijďte vyzkoušet naši čtyřruční tantrickou masáž nebo-li masáž dvěma masérkami.

Doporučujeme přejít na náš web o tantrických masážích www.tantrapardubice.cz , kde jsou popsané jednotlivé délky masáží a terapií. Najdete zde také odpovědi na nejčastější tantrické otázky a fotografie masérek a masérů.

Královská tantra masáž čtyřruční

Tantra u nás v salonu

je pozvánkou do světa tělesné smyslnosti, něžné péče i vzrušujícího objevování nových prožitků. Je způsobem jak vystoupit z hranic každodennosti a plně se oddat přítomnému okamžiku. Je to dvojnásobný efekt, čtyři ruce nesou dvakrát silnější příval slasti a dalších vjemů, které tantrická masáž umí. Součástí tantra masáže je také vědomá práce s energií. Energie se nejdříve v těle buduje a pak se hlazením rozprostře do všech částí těla. Tato energie pomáhá léčit, otevřít naše bloky, které jsou v těle, ale také nám přináší potěšení a radost.

Dokonalá harmonie doteků dvou masérek vám umožní pustit z hlavy všechny starosti. Královská tantra masáž vám nabídne více doteků, více vzrušení, více možností jak rozvést vaši energii do celého těla.

Žádné místečko na vašem těle nezůstane opomenuto. Brzy zjistíte, že čas přestává existovat a vaše tělo je prosyceno láskyplným magickým dotekem.

Další informace nejdete na našem webu o tantrickcýh masážích – www.tantrapardubice.cz 

Délka tantrické čtyřruční masáže : 90, 120, 150 min

Potěšte své blízké dárkovou poukázkou

Pokud by vybraná masáž na dárkovém poukazu nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné hodnotě. Nutno domluvit při objednání.

 

 

 

Zakupte si poukaz

Cena: 5000 7000 

Zrušit výběr

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Božská tantra dvěma masérkami”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.