Pivní masáž

Vynikající relaxace nejen pro muže, ale i pro ženy. Pivo je zdrojem všech vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů.
Katalogové číslo: 0014 Kategorie: Štítky: , ,

Cena: 850 

Popis

Pivo je unikátním zdrojem všech vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů, které výrazně napomáhají regeneraci pokožky a zvyšují její odolnost proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Chmel ji čistí, zklidňuje a zvláčňuje. Masáž je tedy vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

Používaná pivní kosmetika je založena na staleté tradici českého piva, které je díky své výjimečné kvalitě všeobecně uznáváno jako nejlepší na světě. Cení se jeho jedinečná plná chuť, příjemná chmelová hořkost, výrazný říz, vysoká průzračnost  i nádherná zlatavá barva. Tento lahodný mok se v Čechách vaří odnepaměti – první písemné zmínky pocházejí již z desátého století. Na neopakovatelné kvalitě a chuti českého piva se velmi výrazně podílejí unikátní klimatické podmínky pro pěstování chmele, staleté zkušenosti našich sládků a tradiční výrobní postupy.

Pivní masáž je příjemná nejen mužům

Kosmetika, se kterou ošetřujeme obsahuje pravé české pivo, pivovarské kvasnice nebo chmelový extrakt a je doprovázena delikátní hořko-sladkou vůní. Vyrábí se s vysokým podílem ruční práce a není testována na zvířatech.

Pivní masážní olej je vysoce kvalitní masážní směsí mandlového, hroznového, slunečnicového a meruňkového oleje obohacené o zklidňující a zvláčňující chmelový extrakt. Mandlový olej má výjimečné hojivé, regenerační a výživné účinky, dodává pokožce pocit hebkosti, chrání ji a zmírňuje podráždění. Hroznový olej je významný svými antioxidačními, hydratačními a zklidňujícími účinky. Slunečnicový olej zvláčňuje pokožku, podporuje její regeneraci a prokrvuje ji. Blahodárný meruňkový olej ošetřuje a regeneruje suchou, popraskanou a spálenou pokožku, napomáhá při léčbě akné a ekzémů. Příjemný prožitek z masáže umocní smyslná hořko-sladká vůně.

Průběh pivní masáže: 

1 / Peeling mořskou solí s pivním extraktem.

Odstranění odumřelých buněk a vynikající peeling mořskou solí s pivním extraktem. Pleť skvěle připravíme pro přijmutí všech účinných látek z pivní masáže a zábalu.

2/ Pivní masáž

Relaxační masáž zad výživným pivním olejem.

3/ Sklenice plzeňského lahodného alkoholického nebo nealkoholického piva

 

Dárkovou poukázku uděláte jistě radost

Pokud by vybraná masáž na dárkovém poukazu nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné hodnotě. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

 

 

Zakupte si poukaz

Cena: 850 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Pivní masáž”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.