Masáž lávovými kameny

Masáž je výbornou relaxací a prevencí od bolesti svalů.
Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

Cena: 750 1300 

Zrušit výběr

Popis

Jak probíhá masáž u nás?

Masáž lávovými kameny u nás v salonu jsou výbornou relaxací a patří mezi nejžádanější masáže hlavně v chladném období. Masérka horkými kameny masíruje naolejované tělo, horkost kamenů pomáhá uvolňovat zatuhlé svaly a bloky. Masáž neprovádíme v horkém letním počasí.

Masáž lávovými kameny v salonu HATEA v Pardubicích

Co přináší masáž lávovými kameny?

Až na sobě ucítíte teplo sálající z hladkého kamene váš organismus se začne potupně uvolňovat .Horké kameny pomáhají odstraňovat nervozitu a stres, nespavost a další neduhy těch, kteří jsou nuceni pracovat pod tlakem. Na fyzické úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému. Přírodní olej zvláční pokožku, teplo otevře póry. Blahodárným vlivem na lymfatický systém působí lávové kameny proti celulitidě.  Zlepšuje se  tok v energetickém systému člověka. Dochází k vylaďování funkce čaker (energetických center) i meridiánů (energetických drah).

Masáž horkými kameny je vhodná i pro muže

Tato masáž pochází údajně z kmenových rituálů praktikovaných americkými indiány. Lávové kameny jsou tmavě šedé, po použití oleje krásně lesklé, černé a hladké. Dovážejí se mimo jiné z Havaje, kde se tento čedič lávového původu ručně sbírá a opracovává vodou. K masážím jsou lávové kameny vhodné jednak kvůli tomu, že dlouho drží teplo, jednak pro svoje léčivé vyzařování – mají vysokou energetickou vibraci- proto vhodné nejen v zimních,ale i v letních měsících.

Pro větší relaxaci a zážitek doporučujeme 

  • masáž spojit s některou z našich koupelí – nabídka koupelí
  • užít si masáž v páru (dvě lehátka, dvě masérky)
  • vybrat delší délku masáže

Délka masáže lávovými kameny : 60, 90, 120 min

Potěšte své blízké dárkovou poukázkou

K dárkové poukázce při platbě předem nebo při osobním převzetí neúčtujeme poštovné. Dárková poukázka je platná půl roku. Pokud by vybraná masáž nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné délce. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

Cena: 750 1300 

Zrušit výběr

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

1 recenze Masáž lávovými kameny

  1. 5 z 5

    Minulý týden jsem navštívala salon s dárkovou poukázku na tuto masáž. Byla jsem nadšena, masáž kameny je něco moc krásného. Hezky mě prohřála. Děkuji za krásný odpočinek.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.