Masáž lávovými kameny

Masáž je výbornou relaxací a prevencí od bolesti svalů.
Katalogové číslo: 0007 Kategorie: , Štítky: ,
Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

Cena: 850 1600 

Zrušit výběr

Popis

Jak probíhá masáž u nás?

Masáž lávovými kameny u nás v salonu jsou výbornou relaxací a patří mezi nejžádanější masáže hlavně v chladném období. Masérka horkými kameny masíruje naolejované tělo, horkost kamenů pomáhá uvolňovat zatuhlé svaly a bloky. Masáž neprovádíme v horkém letním počasí.

Masáž lávovými kameny v salonu HATEA v Pardubicích

Co přináší masáž lávovými kameny?

Až na sobě ucítíte teplo sálající z hladkého kamene váš organismus se začne potupně uvolňovat .Horké kameny pomáhají odstraňovat nervozitu a stres, nespavost a další neduhy těch, kteří jsou nuceni pracovat pod tlakem. Na fyzické úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému. Přírodní olej zvláční pokožku, teplo otevře póry. Blahodárným vlivem na lymfatický systém působí lávové kameny proti celulitidě.  Zlepšuje se  tok v energetickém systému člověka. Dochází k vylaďování funkce čaker (energetických center) i meridiánů (energetických drah).

Masáž horkými kameny je vhodná i pro muže

Tato masáž pochází údajně z kmenových rituálů praktikovaných americkými indiány. Lávové kameny jsou tmavě šedé, po použití oleje krásně lesklé, černé a hladké. Dovážejí se mimo jiné z Havaje, kde se tento čedič lávového původu ručně sbírá a opracovává vodou. K masážím jsou lávové kameny vhodné jednak kvůli tomu, že dlouho drží teplo, jednak pro svoje léčivé vyzařování – mají vysokou energetickou vibraci- proto vhodné nejen v zimních,ale i v letních měsících.

Pro větší relaxaci a zážitek doporučujeme 

  • masáž spojit s některou z našich koupelí – nabídka koupelí
  • užít si masáž v páru (dvě lehátka, dvě masérky)
  • vybrat delší délku masáže

Délka masáže lávovými kameny : 60, 90, 120 min

Potěšte své blízké dárkovou poukázkou

Pokud by vybraná masáž na dorkovém poukazu nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné hodnotě. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

Cena: 850 1600 

Zrušit výběr

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

1 recenze Masáž lávovými kameny

  1. 5 z 5

    Minulý týden jsem navštívala salon s dárkovou poukázku na tuto masáž. Byla jsem nadšena, masáž kameny je něco moc krásného. Hezky mě prohřála. Děkuji za krásný odpočinek.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.