Havajská masáž

Pohyby masérky jsou jak vlny na moři, jak příliv a odliv.
Katalogové číslo: 0004 Kategorie: Štítek:

Cena: 850 1600 

Zrušit výběr

Popis

„Lomi Lomi“ havajská masáž vás přenese do vzpomínek na dovolenou, uklidní mysl a dodá potřebnou energii pro další dny. Pomalé pohyby masérky jsou jak vlny na moři, jak příliv a odliv.

Techniky havajské masáže „Lomi Lomi“ pomáhají uvolnit energetické bloky stejně tak dobře, jako zatuhlé svaly. Svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Zaměřuje se na fyzickou, psychickou a duševní pohodu.

„Lomi lomi“ – Havajská masáž

Již od pradávna je praktikována na Havajských ostrovech. Svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Zaměřuje se na fyzickou, psychickou a duševní pohodu.

Někdy bývá také nazývána Loving Hand (laskavé ruce). Speciální technika a rytmus havajské masáže ve spojení s vůní aromatických olejů vyvolávají hluboký terapeutický a relaxační účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Klient se tak snadno může odpoutat od každodenní reality a soustředit se na sebe a na svou relaxaci.

Používáme u ní velmi plynulé, měkké a hluboké techniky, které jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktím a lokty. Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím harmonické hudby.

Techniky havajské masáže „Lomi Lomi“ jsou pomalé, pohyb má vycházet z pohybů vln na moři – pomalý příliv a odliv mořské vody. Pomáhá uvolnit energetické bloky stejně tak dobře jako zatuhlé svaly. Nemoc a bolest je stav napětí, které vede ke špatnému toku energie.

Havajská masáž – účinky

  • Stimuluje krevní oběh a lymfatický oběh
  • Pomáhá při detoxikaci organismu
  • Odstraňuje únavu a napětí
  • Odtraňuje svalovou bolest, únavu, napětí
  • Blahodárný vliv na pokožku díky kvalitním olejům
  • Prvence psychických potíží.
  • Navozuje relaxaci

Pro větší zažitek doporučujeme 

  • masáž spojit s relaxační nebo detoxikační koupelí – nabídka koupelí
  • místo masáže si dopřát havajský SPA rituál
  • masáž navštivit v páru

Délka havajské masáže : 60, 90, 120 min

Darujte dárkový poukaz jako dárek

Pokud by vybraná masáž na dárkovém poukazu nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné hodnotě. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Cena: 850 1600 

Zrušit výběr

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Havajská masáž”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.