Havajská masáž

Pohyby masérky jsou jak vlny na moři, jak příliv a odliv.
Katalogové číslo: 0004 Kategorie: Štítek:

Cena: 750 1300 

Zrušit výběr

Popis

„Lomi Lomi“ havajská masáž vás přenese do vzpomínek na dovolenou, uklidní mysl a dodá potřebnou energii pro další dny. Pomalé pohyby masérky jsou jak vlny na moři, jak příliv a odliv.

Techniky havajské masáže „Lomi Lomi“ pomáhají uvolnit energetické bloky stejně tak dobře, jako zatuhlé svaly. Svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Zaměřuje se na fyzickou, psychickou a duševní pohodu.

„Lomi lomi“ – Havajská masáž

Již od pradávna je praktikována na Havajských ostrovech. Svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Zaměřuje se na fyzickou, psychickou a duševní pohodu.

Někdy bývá také nazývána Loving Hand (laskavé ruce). Speciální technika a rytmus havajské masáže ve spojení s vůní aromatických olejů vyvolávají hluboký terapeutický a relaxační účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Klient se tak snadno může odpoutat od každodenní reality a soustředit se na sebe a na svou relaxaci.

Používáme u ní velmi plynulé, měkké a hluboké techniky, které jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktím a lokty. Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím harmonické hudby.

Techniky havajské masáže „Lomi Lomi“ jsou pomalé, pohyb má vycházet z pohybů vln na moři – pomalý příliv a odliv mořské vody. Pomáhá uvolnit energetické bloky stejně tak dobře jako zatuhlé svaly. Nemoc a bolest je stav napětí, které vede ke špatnému toku energie.

Havajská masáž – účinky

  • Stimuluje krevní oběh a lymfatický oběh
  • Pomáhá při detoxikaci organismu
  • Odstraňuje únavu a napětí
  • Odtraňuje svalovou bolest, únavu, napětí
  • Blahodárný vliv na pokožku díky kvalitním olejům
  • Prvence psychických potíží.
  • Navozuje relaxaci

Pro větší zažitek doporučujeme 

  • masáž spojit s relaxační nebo detoxikační koupelí – nabídka koupelí
  • místo masáže si dopřát havajský SPA rituál
  • masáž navštivit v páru

Délka havajské masáže : 60, 90, 120 min

Darujte dárkový poukaz jako dárek

K dárkové poukázce při platbě předem nebo při osobním převzetí neúčtujeme poštovné. Dárková poukázka je platná půl roku. Pokud by vybraná masáž nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné délce. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Cena: 750 1300 

Zrušit výběr

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Havajská masáž”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.