Čokoládová masáž

Masáž je perlou mezi masážemi, která působí na všechny smysly. Vůni čokolády budete cítit po celý den.
Katalogové číslo: 0002 Kategorie: Štítky: ,
Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

Cena: 750 1050 

Zrušit výběr

Popis

Čokoládová masáž je perlou mezi našimi procedurami, působí na všechny smysly těla, na zpomalení procesu předčasného stárnutí, na detoxikaci těla a na dobrou náladu.

Čokoládovou masáž si zamilujete

Jedná se o ošetření pleti kávovým peelingem, čokoládovým olejem a zábalem. Odborníci vysvětlují její blahodárný vliv tím, že kakao obsahuje antioxidanty, vitaminy a minerály a tak působí přes povrch těla. Čokoláda vyživuje pokožku, vrací ji její pružnost a hebkost. Působí proti stárnutí. Potlačuje celulitidu a výrazně vylepšuje vzhled pokožky. Vaše pleť bude po této proceduře hebká a jemná. Čokoláda je zdrojem energie a dobré nálady a i vy se budete cítit po masáži skvěle.

Tělový kávový peeling

je důležitým faktorem při očistě tělové pokožky. Je bohatý na minerály a jemně odstraňuje odumřelé buňky z pokožky, stimuluje krevní oběh a zanechává pleť krásnou, jemnou a čistou. Následný čokoládový zábal má ulehčenou cestu pro aktivaci a tím dochází ke zvýšení čokolády na organismus.

Dnes už víme, že kakao zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endofiny a serotiny (hormony štěstí). Základem čokoládového zábalu je neslazený kakaový prášek získávaný z kakaovníku rostoucího v tropických lesích a netučné sušené mléko. Kakaový prášek je bohatý na přírodní látky, které pokožku vyživují a omlazují. Má hydratační účinek, pomáhá předcházet vráskám a redukovat strie.

Kromě přírodních látek obsahuje také vitamíny, aminokyseliny, minerály, koenzymy, nukleové kyseliny a antioxydanty. Dermatologové zdůrazňují hlavně blahodárný účinek vitamínů A a E, které se při zábalu vstřebávají celým tělem. Vůně čokolády zahání depresi a vyvolává dobrou náladu.

Nabízíme dvě délky čokoládové masáže  

Čokoládová masáž

90 minutová masáž zahrnuje – kávový peeling, čokomasáž zad a zadní části nohou, antistresový čokoládový zábal, k dispozici dostanete jednorázová tanga

60 minutová masáž zahrnuje – kávový peeling, čokomasáž zad, antistresový čokoládový zábal

Pro větší zažitek doporučujeme 

  • masáž spojit s čokoládovou koupelí – nabídka koupelí
  • místo masáže si dopřát čokoládový SPA rituál
  • masáž navštivit v páru

Délka čokoládové masáže : 60, 90 min

Dárkovou poukázku uděláte jistě radost

K dárkové poukázce při platbě předem nebo při osobním převzetí neúčtujeme poštovné. Dárková poukázka je platná půl roku. Pokud by vybraná masáž nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné délce. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

Cena: 750 1050 

Zrušit výběr

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

1 recenze Čokoládová masáž

  1. Děkujeme za milá slova.

  2. 5 z 5

    Dnes jsem prožila krásný zážitek v podobě čokoládové masáže. Příjemné prostředí, paní skvělá. Děkuji. Všem doporučuji.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.