Čokoládová masáž

Masáž je perlou mezi masážemi, která působí na všechny smysly. Vůni čokolády budete cítit po celý den.
Katalogové číslo: 0002 Kategorie: Štítky: ,
Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

Cena: 850 1300 

Zrušit výběr

Popis

Čokoládová masáž je perlou mezi našimi procedurami, působí na všechny smysly těla, na zpomalení procesu předčasného stárnutí, na detoxikaci těla a na dobrou náladu.

Čokoládovou masáž si zamilujete

Jedná se o ošetření pleti kávovým peelingem, čokoládovým olejem a zábalem. Odborníci vysvětlují její blahodárný vliv tím, že kakao obsahuje antioxidanty, vitaminy a minerály a tak působí přes povrch těla. Čokoláda vyživuje pokožku, vrací ji její pružnost a hebkost. Působí proti stárnutí. Potlačuje celulitidu a výrazně vylepšuje vzhled pokožky. Vaše pleť bude po této proceduře hebká a jemná. Čokoláda je zdrojem energie a dobré nálady a i vy se budete cítit po masáži skvěle.

Tělový kávový peeling

je důležitým faktorem při očistě tělové pokožky. Je bohatý na minerály a jemně odstraňuje odumřelé buňky z pokožky, stimuluje krevní oběh a zanechává pleť krásnou, jemnou a čistou. Následný čokoládový zábal má ulehčenou cestu pro aktivaci a tím dochází ke zvýšení čokolády na organismus.

Dnes už víme, že kakao zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endofiny a serotiny (hormony štěstí). Základem čokoládového zábalu je neslazený kakaový prášek získávaný z kakaovníku rostoucího v tropických lesích a netučné sušené mléko. Kakaový prášek je bohatý na přírodní látky, které pokožku vyživují a omlazují. Má hydratační účinek, pomáhá předcházet vráskám a redukovat strie.

Kromě přírodních látek obsahuje také vitamíny, aminokyseliny, minerály, koenzymy, nukleové kyseliny a antioxydanty. Dermatologové zdůrazňují hlavně blahodárný účinek vitamínů A a E, které se při zábalu vstřebávají celým tělem. Vůně čokolády zahání depresi a vyvolává dobrou náladu.

Nabízíme dvě délky čokoládové masáže  

Čokoládová masáž

90 minutová masáž zahrnuje – kávový peeling, čokomasáž zad a zadní části nohou, antistresový čokoládový zábal, k dispozici dostanete jednorázová tanga

60 minutová masáž zahrnuje – kávový peeling, čokomasáž zad, antistresový čokoládový zábal

Pro větší zažitek doporučujeme 

  • masáž spojit s čokoládovou koupelí – nabídka koupelí
  • místo masáže si dopřát čokoládový SPA rituál
  • masáž navštivit v páru

Délka čokoládové masáže : 60, 90 min

Dárkovou poukázku uděláte jistě radost

Pokud by vybraná masáž na dárkovém poukazu nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné hodnotě. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

Cena: 850 1300 

Zrušit výběr

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

1 recenze Čokoládová masáž

  1. Děkujeme za milá slova.

  2. 5 z 5

    Dnes jsem prožila krásný zážitek v podobě čokoládové masáže. Příjemné prostředí, paní skvělá. Děkuji. Všem doporučuji.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.