Masáž proti bolesti zad s rašelinou

Velice intenzivní masáž zaměřená na bolesti zad v kombinaci s horkým rašelinovým zábalem. Ihned uleví od bolesti
Katalogové číslo: 0015 Kategorie: Štítek:
Hodnoceno 4.33 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

Cena: 850 

Popis

U nás v salonu nabízíme velice účinný rašelinový zábal v kombinaci s masáží proti bolesti zad. Nejdříve je přiložen teplý rašelinový zábal a po dobu zábalu vám masérka promasíruje chodidla. Zaktivuje reflexní body na chodidlech a uvolní napětí v nohách. Poté následuje masáž na bolest zad zaměřená na problematická místa a celkové uvolnění zádových a krčních svalů a bloků.

Rašelinové zábaly na bolest zad

Jsou jednou z lázeňských forem teploléčby. Jejich předností je využití přírodního léčivého zdroje. Teplota zábalu je kolem 46 °C. V současnosti je u nás v salonu prováděná moderní formou pomocí jednorázových rašelinových zábalů.

Rašelina je léčebný prostředek prověřený staletími, koupele a zábaly se používaly již ve starém Řecku. Tradiční lázeňská procedura využívající osvědčeného tepla.
Rašelinové zábaly jsou výborné k léčbě bolestí zad a kloubů. Zlepšuje se tím tonus kůže a podkoží, dochází k hlubokému prohřátí a způsobuje relaxaci svalů a uvolnění vazivové tkáně, což značně zvyšuje efekt následné fyzioterapie nebo masáže.
Při výrobě produktů pro balneoterapii se využívá pouze rašelina ze schválených přírodních léčivých zdrojů, které se těží na rašeliništích v oblastech přírodních léčivých pramenů. Soli obsažené v minerálních pramenech prostupují rašelinovým substrátem a obohacují je o látky, které mají blahodárný vliv na náš organismus.

Pro větší účinek doporučujeme 

 • masáž spojit s rašelinovou koupelí
 • jako prevenci cvičit SM systém

Délka masáže 60 min.

Potěšte dárkovým poukazem, darujte zdraví

Pokud by vybraná masáž na dárkovém poukazu nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné hodnotě. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Hodnoceno 4.33 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

Cena: 850 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

3 recenze Masáž proti bolesti zad s rašelinou

 1. Děkujeme za recenzi. Chyba byla skutečně na straně masérky, za co se omlouváme. V emailu jsme Vám nabídli řešení Věříme, že když jste jinak byla s masáží spokojena, brzy nás opět navštívíte.

 2. 3 z 5

  V popisu masáže je, že masérka po dobu zábalu masíruje chodidla. Po dobu mého zábalu nebyla masérka ani v místnosti. Masáž jako taková byla super, ale toto mě opravdu zklamalo, vybrala bych si jiný typ masáže kdybych to věděla.

 3. Děkujeme, vyřídíme pochvalu masérce.

 4. 5 z 5

  Moc děkuji za skvělou masáž, byla naprosto dokonalá, cítím se mnohem lépe. Rozhodně se znovuzastavím. :)

 5. 5 z 5

  Děkuji za úžasnou masáž, která mi na "kouslá" záda hodně pomohla.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.