Rozmazlovací masáž dvěma masérkami

2 masérky - úvod do tantry - smyslná masáž peříčky, kožešinkami, horkými kameny
Katalogové číslo: 0016 Kategorie: Štítky: , ,

Cena: 1800 

Popis

Nechte se rozmazlovat dvěma zkušenými masérkami. Probuďte své smysly a užívejte si dotyků peříček, kožešinek, horkých kamenů a energetické masáže celého těla voňavým olejíčkem.  Možná správně tušíte, že malinko nahlédnete do chvilkového tajemství tantrické masáže, protože při této masáží používáme některé tantrické techniky. Zažijete pocity, které jste ještě nepoznali. Například mrazení těla při masáži peříčky a kožešinkou, či intenzivni pocity při tlakové masáži horkými kameny. Navíc dvě masérky a čtyři ruce přináší mnohem více doteků a více promasírované tělo.

Co vás čeká při masáži dvěma masérkami? 

Rozmazlovací masáž v salonu HATEA

Při této masáži bude vaše tělo hýčkáno dvěma masérkami. S použitím velice jemných doplňků jako jsou peříčka a kožešinky zažijete celotělové mrazení. Čtyři ruce vám předvedou kouzlo sladěných masérských dotyků a vaše tělo bude rozmazlováno od konečků prstů, přes nohy, hýždě, ruce, břicho, záda, šíji, ramena, hlavu a obličej. Nejedná se o tantrickou masáž, v masáži jsou zařazeny pouze jemné dotykové prvky z tantrické masáže (peříčka, kožešinka)

Pro větší zažitek doporučujeme 

  • masáž spojit s relaxační koupelí koupelí

Délka masáže : 60 min

Rozmazlovací masáž je skvělý dárek pro ženy i pro muže

Pokud by vybraná masáž na dárkovém poukazu nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné hodnotě. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

 

Zakupte si poukaz

Cena: 1800 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rozmazlovací masáž dvěma masérkami”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.