Dárkové poukazy Pardubice – jak vybrat?

Dárkové poukazy Pardubice – jak vybrat?

Dárkové poukazy – salon HATEA Pardubice

„Naše služby jsou výjimečné, protože vy jste výjimeční …“

 

Má někdo z vašich blízkých narozeniny, svátek nebo prostě chcete udělat jen tak někomu radost? Nabízíme dárkové poukazy na veškeré služby z našeho salonu. Pokud si nevíte rady, využijte tohoto malého průvodce. Nebo nás kontaktujte na 777 714 644. Veškeré poukazy můžete zakoupit osobně 

 

Univerzální dárkové poukázky  zabal

Dárkové poukazy na finanční částku –  Sami si zvolte částku, kterou chcete darovat.

Dárkové poukazy na masáž dle vlastního výběru 60 min – Poukaz v hodnotě hodinové masáže  ( cena není na poukazu uvedena) , obdarovaný si pak sám vybere, o jakou masáž má zájem. Vybírat může ze všech 60 min masáží  

 

Dárkové poukazy na konkrétní masáže

V první řadě si rozmyslete, zda chcete darovat masáž proti bolesti, relaxační, zeštíhlující. Jistě vám ke správnému výběru pomůže náš rozcestník na výběr masáže dle potíží.

 

 

Poukazy na zážitek Koupel-ruze

Udělejte z masáže zážitek spojením s luxusní koupelí. Díky rekonstrukci můžeme nabídnout ke každé masáži odpočinkovou nebo detoxikační koupel. Spojte například čokoládovou masáž s čokoládovou koupelí. Masáž s rašelinovým zábalem s rašelinovou koupelí. Nebo s odkyselující koupelí. Pro starší lidi je vhodnější jen relaxační koupel nohou. Podívejte se na nabídku koupelí. 

 

Poukazy na hubnutí

Pomozte nastartovat hubnutí někomu, kdo se dlouho trápí a potřebuje pomoc.

Ošetření  – vacupressem, ultrazvukovou lipsukcí, vakuová kavitace

 

 

Dárkové poukazy na rituály a exkluzivní masáže detoxikační koupel

Hledáte dárek pro novomanžele, pro rodiče k výročí svatby, pro nejmilovanější osobu? Chcete něco výjimečného s maximální péčí a servisem? Pak volte z naší exkluzivní nabídky, ze spa rituálů nebo z nabídky tantrických masáží.

 

 

Pokud si stále nejste jisti, zavolejte nám nebo se nebojte poukaz zakoupit a darovat. Umožňujeme následně poukaz využít i na jinou masáž nebo ošetření. S každým jsme se vždy domluvili ke spokojenosti.

Poukazy objednávejte v našem e-shopu, telefonicky nebo emailem.

Těšíme se na vás

kolektiv salonu HATEA Pardubice

 

 

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář