Čokoládová masáž – hýčkejte se nebo darujte zážitek

Čokoládová masáž – hýčkejte se nebo darujte zážitek

Chcete-li hýčkat svoje tělo nebo udělat sladkou radost někomu blízkému, pak nemůžete vybrat jinou masáž. Čokoládové pohlazení je perlou mezi našimi masážemi, protože působí snad na všechny smysly těla. Vůně čokolády vás pak bude provázet po celý den.

Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Díky obsahu jedinečné kompozice aminokyselin, minerálů, vitamínů, alkaloidů a antioxidantů stimuluje a současně zklidňuje organismus. Masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Čokoláda vyživuje tělesné buňky, uvolňuje svaly, rozšiřuje cévy a napomáhá tak lepšímu prokrvení. Příjemně uvolňuje stres a přináší pocit dokonalé pohody a štěstí.

Jak čokoládová masáž probíhá?

Čokoládová koupel v našem salonu. Ve spojení s čokoládovou masáží darujete nezapomenutelný zážitek.

Čokoládová koupel v našem salonu. Ve spojení s čokoládovou masáží darujete nezapomenutelný zážitek.

Nejdříve pokožku ošetříme kávovým peelingem. Tak zbavíme kůži odumřelých buňěk a připravíme tělo na příjem minerálů z čokolády. Poté proběhne velice relaxační a uvolňující masáž čokoládovou směsí a na závěr si chvilku poležíte v čokoládovém zábalu. Celé ošetření podporuje odplavování škodlivých látek z těla, má antioxidační účinky a neuvěřitelně pozitivně působí na psychiku.

Přes čokoládovou masáž a zábal se do pokožky dostává  také fenyletamin, látka, kterou mozek hojně potřebuje při psychickém vypětí. Čokoláda stimuluje v mozku tvorbu dopamínu, uvolňuje endorfíny a serotonin – hormony štěstí.

Po čokoládové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělou péči péči o pokožku, ta bude po aplikaci svěží a hebká, svaly uvolněné a odpočaté. Opojná vůně čokolády je třešničkou na dortu. Vítejte ve světě luxusní péče!

Nezapomenutelným zážitkem je pak spojení čokoládové masáže s čokoládovou koupelí  nebo si masáž dopřát v páru jako párovou masáž. 

Efekt pro tělo: 

  • Nádherná relaxace
  • Hebká a jemná pokožka
  • Vůni čokolády budete cítit celý den
  • Zlepšení nálady

Načerpejte novou životní energii při voňavé čokoládové masáži.

90 minutová masáž zahrnuje – rozehřívací masáž, kávový peeling, čokomasáž zad a zadní části nohou, antistresový čokoládový zábal, k dispozici dostanete jednorázová tanga

60 minutová masáž zahrnuje – rozehřívací masáž, kávový peeling, čokomasáž zad,antistresový čokoládový zábal

Doporučujeme 

  • Zvýšit zážitek z masáže spojením s naší jedinečnou čokoládovou koupelí
  • Masáž si dopřát s blízkou a milovanou osobou
  • Čokoládu nechat na těle působit po celý den
  • Přijít v tmavém spodním prádle, aby jste si ho neobarvili ( nebo po masáži využít sprchu)

Přišlo e-mailem:  

Moc děkuji za relaxaci při čokoládové masáži, vřdy chodím jen na klasickou masáž a tentokrát to pro mě byla příjemná změna a zážitek. 

Veronika, Pardubice

Chtěla bych touto cestou poděkovat masérce Lucce, která mi doporučila čokoládovou masáž, na které jsem dnes byla. Už při peelingu jsem věděla, že masáž bude báječná. A pak přišla ta vůně čokolády. Můj 3 letý syn se celý večer tulil. Děkuji a ráda přijdu opět. 

Míša 29 let, Pardubice

 

Těšíme se na vás při čokoládové masáži v salonu HATEA Pardubice

Objednat se Dárkový poukaz

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář