Hana Brychová

Hana Brychová - Majitelka - nutriční terapeut

 

Jmenuji se Hana Brychová a před sedmi lety jsem měla sen založit relaxační a zeštíhlující salon. Dnes to již není sen, ale skutečnoat, a já vás mohu srdečně do našeho salonu HATEA pozvat.

Ačkoliv jsem sama absolvovala masérský kurz, dělám tuto činnost jen velmi okrajově. Pokud chce být někdo dobrý masér, musí se tomu věnovat pravidelně. Proto vím, že mé kolegyně jsou mnohem lepší masérky než já a jejich služby mohu jen doporučit.

Sama jsem se začala zabývat výživovým poradenství, prošla si mnoha semináři a kurzy. Jídlo má neskutečnou sílu a ovlivňuje celý náš život. Stejně jak procházíme životem, nacházíme i jiné výživové směry, i já si prošla pár týdnů na živé stravě, vegetariánské stravě, makrobitice, až jsem nyní zakončila cestu na low carb stravě. Není to ale již záležitost týdne, ale stravuji se tak již přes rok a prozatím jsem přesvědčena, že je to nejdokonalejší výživový styl.

Pro své klienty jsem v roce 2013 začala psát web www.receptynahubnuti.cz, aby měli podle čeho vařit a inspirovat se. Dnes web patří k úspěšným webům ve výživě, navštěvují ho desetitisíce lidí měsíčně a facebook stránka ma přes 10 000 fanoušku. Pro větší získání zkušeností ohledně low carb stravy (v ČR byla celkem neznámá) jsem v květnu 2017 zalořila FB skupinu KETO a LOW carb životní styl, ktrerá je fantastickým bezplatným zdrojem informací a zkušeností s LCHF stravou. Během necelého roku získala kolem 8000 členů a stále se rozrůstá.

Zajímá-li vás můj osobní příběh, a proč jsem ze dne na den změnila radikálně své stravování a stravování své rodiny. Jak jsme se stala výživovým poradcem? Přečtěte si Můj osobní příběh (2013) a nebo Moje cesta k low carb stravě (2017) 

 

Moje rodina je pro mne největším důkazem, jak velký vliv na zdraví a psychiku má správně sestavená strava.