Božská čtyřruční tantrická masáž

Božská čtyřruční tantrická masáž

Božská tantra – masáž dvěma masérkami

Dokonalá harmonie doteků dvou masérek  vám umožní pustit z hlavy všechny starosti. Božská tantra masáž vám nabídne více doteků, více vzrušení, více možností jak rozvést vaši energii do celého těla. 

Patříte mezi příznivce tantrických masáží a sníte o společnosti dvou tantrických masérek? Toužíte po mnohem silnějším zážitku?Pak přijďte vyzkoušet naši novinku čtyřruční tantrickou masáž nebo-li masáž dvěma masérkami.

Čtyřruční tantrická masáž eroticka-masaz

Je pozvánkou do světa tělesné smyslnosti, něžné péče i vzrušujícího objevování nových prožitků. Je způsobem jak vystoupit z hranic každodennosti a plně se oddat přítomnému okamžiku. Je to dvojnásobný efekt, čtyři ruce nesou dvakrát silnější příval slasti a dalších vjemů, které tantrická masáž umí. Součástí tantra masáže je také vědomá práce s energií. Energie se nejdříve v těle buduje a pak se hlazením rozprostře do všech částí těla. Tato energie pomáhá léčit, otevřít naše bloky, které jsou v těle, ale také nám přináší potěšení a radost.

Tantra masáž je unikátním a propracovaným rituálem vycházejícím z tantrické filosofie a principů, který si získává stále větší oblibu mužů, žen i párů po celém světě. Podle tantrického učení je na těle člověka 7 hlavních energetických center, které nazýváme čakry. Tato místa odpovídají různým úrovním našeho života. Od úrovně pudové sexuality až po rovinu hluboce duchovní. Žádné místečko na vašem těle nezůstane opomenuto. Brzy zjistíte, že čas přestává existovat a vaše tělo je prosyceno láskyplným magickým dotekem.

Dokonalá harmonie doteků dvou masérek  vám umožní pustit z hlavy všechny starosti. Zdvojnásobíte si s námi prožitek královské masáže a načerpejte novou energii a radost intenzivnější duo-masáží.  Čtyřruční smyslná tantra masáž s kombinací hmatů rozvádějících energii vám přinese uvolnění, vzrušení a nový prožitek. Tantra masáže jsou vhodné jak pro ženy, tak i pro muže. Přijďte na naši božskou tantra masáž, která vám nabízí více doteků, více vzrušení, více možností jak rozvést vaši energii do celého těla. Po masáži se cítíte načerpáni novou životní energií. Masáž uvolňuje napětí a stres a přenese vás do stavu pohody a klidu.

Nyní za akční cenu : 90 min – 3 300 Kč (běžná cena 4 800 Kč)

Těšíme se na vás v salonu HATEA v Pardubicích. Celou nabídku tantrických masáží u nás v salonu najdete ZDE. Masáž pro muže, Tantra pro ženy, Párová tantrická masáž, Kurzy tantrických masáží. Masáže provádí Káťa, Monika, Daniela. Tomáš nebo Honza. Více slov o tantrické masáži a bližší popis masérek najdete zde na BLOGU.

Objednat se Dárkový poukaz

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář