Bachovy esence – konec léta

Bachovy esence – konec léta

Blíží se konec léta a s ním i jedna z hlavních otázek. Užili jste si letní měsíce bez starostí a stresu? Strávili jste letní prázdniny odpočinkem s přáteli a rodinou? Zrelaxovali jste se nebo jste měli naopak spoustu práce, nezastavili jste se celé měsíce a jste po létě spíše unavení než-li odpočatí?

Pro některé z nás letní měsíce znamenají čas odpočinku. Přináší možnost strávit po školním roce čas se svou rodinou, užít si dovolenou u moře či blízkého jezera nebo si konečně přečíst tu knihu, kterou máme dlouhou dobu na nočním stolku. Pro jiné může být léto ale naopak zdrojem stresu. Kdo bude hlídat děti? Kdo je odveze na tábor a jaký jim zařídíme program na dobu, kdy budeme v práci? Kdy přestane být takové vedro a přestaneme být unavení? Proč jsme nebyli schopní získat postavu do plavek, jakou jsme si v zimě slíbili?

Bachovy esence jako cenný pomocník

Nejen to, ale mnohé starosti a každodenní situace mohou zapříčinit, že si někteří léto neužili tak, jak by si přáli. Cenným pomocníkem v tuto chvíli mohou být právě Bachovy esence. Jsou to přírodní výtažky z volně rostoucích rostlin, které působí na psychiku člověka a pomáhají tak navrátit sílu a ztracený pocit rovnováhy. Jednotlivé esence jsou zaměřené na různé oblasti lidske emotivity jako je strach, vyčerpání, přecitilivělost a jiné. Nemají žádné vedlejší účinky a lze je tedy kombinovat s jakoukoliv jinou formou léčení, ať už klasickou či alternativní.

 

Namíchání správné kombinace může pomoci proti mnoha stavům jako například:

  • Psychická i fyzická únava
  • Neschopnost se soustředit
  • Vnitřní napětí
  • Vztek
  • Ztráta motivace
  • Psychosomatické problémy
  • Nedostatek sebedůvěry a zklamání
  • Nadměrná zátěž
  • Podráždění

 

Jak začít užívat Bachovy esence?

Konzultaci Bachových esencí nabízím v salonu Hatea, kde Vám ráda poradím a pomohu s výběrem. O tom, jak probíhá konzultace si můžete přečíst na našich stránkách. Možná je také online konzultace, v rámci které Vám věnuji stejné množství času a pěči jako tváří v tvář. Není tedy ani překážkou, pokud jste z daleka.

Více informací najdete na našem blogu. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na mail zprávou na facebookové stránce (Kateřina Brychová – Bachovy esence).

 

Káťa

O AUTOROVI

Káťa Brychová

Kateřina Brychová – studentka psychologie a proškolená terapeutka Bachova centra. O Bachovy esence se zajímá již delší dobu a své vzdělání neustále rozšiřuje. Nyní nabízí pravidelně své konzultace jak dospelým, tak rodičům dětí. Postupně publikuje články o Bachových esencích na našem blogu.

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář