Vakuová kavitace – likviduje tuk i celulitidu

Vakuová kavitace – likviduje tuk i celulitidu

Vakuová kavitace představuje intenzivní ošetření zaměřené na redukci tuku a zpevnění pokožky. Kombinuje ošetření ultrazvukovou kavitací s vakuovou masáží vacupressem. Úspěšně tak útočí nejen na vaše tukové polštářky, ale také na celulitidu a povolenou pokožku. Navíc má vakuová kavitace detoxikační účinky.

První část ošetření tvoří ultrazvuková liposukce, známá také jako liposukce bez skalpelu. K tomu se užívá velmi účinný přístroj Lipoderm, který pracuje na bázi nízkofrekvenčních ultrazvukových vln. Metodou radiofrekvence umožňuje přesné zacílení a efektivní tvarování problematických partií.

Při ultrazvukové liposukci nastává řízený zánik a rozpad tukových buněk. Dochází k jejich uvolnění do mezibuněčného prostoru, kde probíhá enzymatická lipolýza a současně rozpad triglyceridů na mastné kyseliny a glycerin. Glycerin se dostává do oběhového systému a mastné kyseliny do jater, kde jsou zpracovány. Tuk se odplavuje z těla ven. Množství buněk klesá a redukuje se tuková vrstva.

Pro druhou část ošetření se užívá přístroj Vacupress Niode. Vacupress pracuje na principu vakuových rázů, díky kterým se stimulují fibroblasty, tedy látky vytvářející kolagenová a elastická vlákna. Tyto vlákna zajišťují pružnost a elasticitu naší pokožky.

Celulitida-redukce
Vakuovou masáží
dochází k velmi silnému prokrvení a následnému zrychlení metabolismu. Oddělují se tukové buňky z celulitických shluků. Při následné fyzické aktivitě jsou poté tyto buňky primárně spalovány a dochází tak k redukci tuku právě v našich problematických partiích. Výsledkem je skutečné formování postavy.

Při tomto druhu ošetření a redukci tuku je vhodné zařadit správné stravování, aby metabolismus spaloval na plné obrátky. Rady, jak se správně stravovat objevíte na našem webu www.receptynahubnuti.cz nebo se objednejte do VÝŽIVOVÉ PORADNY. Někdy stačí jen malá změna v jídelníčku a výsledky jsou vynikající.

Vakuová kavitace se nedoporučuje v těhotenství, při onemocnění srdce, epilepsii a kožním onemocnění. Problematické jsou kovové implantáty a otevřená zranění. Kontraindikace nastává také v případě užívání léků na ředění krve či činnost štítné žlázy. Při zánětech žil, velkých křečových žilách.

Mnoho žen trápí jak celulitida, tak přebytečné tukové polštářky. Vakuová kavitace přináší bezbolestné a velice účinné řešení na oba problémy. Účinek kavitace je umocněn užitím speciálního séra s vysokým obsahem hořčíku a gelu na lipolýzu s Phycoboreane.

Další tipy na redukci celulitidy najdete v našem článku ŠEST DŮLEŽITÝCH BODŮ V BOJI S CELULITIDOU.   Na pomoc můžete využít i konzultaci ohledně BACHOVÝCH ESENCÍ, které pomohou při hubnutí vydržet, věřit si a být spokojená.

Nechte se ošetřit účinnými přístroji a pomozte svému tělu zredukovat přebytečný tuk. Přestaňte zakrývat svá stehna a zadeček a zbavte se celulitidy jednou pro vždy!

Do 31.10.2015 za akční cenu 550 Kč ( místo 750 Kč) Celou akční nabídku najdete ZDE – SLEVY A AKCE

Těšíme se na vás v salonu HATEA

Objednat se Dárkový poukaz

 

 

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář