S bachovkami za sny

S bachovkami za sny

S bachovkami za sny

Existuje jedna věc, která nás všechny na světe spojuje. Nezávisle na naší národnosti, pohlaví či věku, každý z nás má sny a cíle, které by rád naplnil. Sníme o tom, postavit si dům, najít si ideálního partnera, vycestovat, vybudovat firmu či prostě jen začít cvičit a shodit přebytečná kila. Ne všichni jsme však schopni tyto cíle realizovat, což je naopak to, čím se navzájem lišíme.

Můžeme se ptát, proč tomu tak je? Často od lidí ve svém okolí slýchávám, že dosažení některých snů je komplikované a na cestě za jejich vyplněním stojí mnoho překážek. Brání jim nedostatečné vzdělaní, nedostatek financí, blížící se události nebo prostě jen nevhodná doba pro to, učinit první krok. Ať už je to tak či onak, ve většině případů to končí podobně, tedy že to ani nezkusí nebo to po nějaké době vzdají, a sny tak zůstávají pouze součástí jejich myšlenek.

Musí tomu tak být? Co nám reálně brání v naplnění našich snů?

 

Co nám brání v realizaci našich snů?

Jednou z největších překážek bývá STRACH. Strach je velmi silná lidská emoce, která nás doprovází každým dnem. Ať už máme obavy malé či velké, často stojí právě mezi tím, co bychom si přáli a tím, co opravdu děláme či máme. Strach můžeme mít například z neúspěchu nebo i toho, co na naše kroky řekne okolí.

V jiných případech je naším soupeřem STUD nebo NEDOSTATEČNÁ SEBEDŮVĚRA. Pokud si nevěříme, že jsme schopni překonat obtíže, které se na naší cestě vyskytnou, nikdy nemůžeme být úspěšní. Stejně tak není možné plnit si svá přání, pokud se stydíme je realizovat.

Další důležitou oblastí je MOTIVACE a TRPĚLIVOST. Nejen ve smyslu udělat první krok, ale stejně tak vytrvat v situacích, kdy se nám nedaří.

 

Bachova terapie

Jednou z cest, která Vám může pomoci překonat tyto překážky je Bachova terapie. Tu tvoří 38 květových esencí získaných z výtažků z volně rostoucích rostlin. Tyto esence při spávném výběru působí na lidské emoce a vnitřní naladění, a pomáhají tak člověku dostat se do emoční pohody a rovnováhy. Posilují psychiku, dodávají sílu, snižují podráždění, nerozhodnost a pomáhají k optimistickému způsobu myšlení, čímž významně přispívají na naší cestě za sny. Celá jedna skupina Bachových esencí se navíc individuálně věnuje motivaci a strachům, které mohou být jednou z hlavních příčin neúspěchu.

Bachovy esence nemají žádné vedlejší účinky a lze je kombinovat s jakoukoliv jinou formou léčení, ať už klasickou či alternativní. Nespouští také závislost a nelze na ně mít alergickou reakci. Vhodné jsou pro děti i dospělé, a tvoří tak základ přírodní a jednoduché terapie.

 

Jak mohu Bachovy esence začít užívat?

Konzultaci Bachových esencí nabízím v salonu Hatea. Tam Vám také ráda poradím a pomohu s výběrem nejvhodnějších esencí, aby kombinace byla „ušitá“ přímo Vám na míru.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Více informací najdete na našem blogu.

 

Budu se na Vás těšit

Káťa

 

O AUTOROVI

Káťa Brychová

Kateřina Brychová – studentka psychologie a proškolená terapeutka Bachova centra. O Bachovy esence se zajímá již delší dobu a své vzdělání neustále rozšiřuje. Nyní nabízí pravidelně své konzultace jak dospelým, tak rodičům dětí. Postupně publikuje články o Bachových esencích na našem blogu.

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář