Moje tantrická cesta – Iva

Moje tantrická cesta – Iva

Dlouho jsem hledala, co by mě opravdově naplňovalo a kde bych mohla realizovat svůj potenciál. Když jsem se dostala ke klasickým a energetickým masážím, tak to bylo ‘skoro ono’. Kraniosakrální terapie mě hodně naplňovala, věděla jsem, že chci nadále pracovat skrze energii a dotek, ale stále něco chybělo. Je pro mě přirozené pomáhat druhým, ale potřebovala jsem najít ten správný přístup.

Tantra jako životní styl

Poslední kousky skládačky zapadly na místo, když jsem byla před časem na vynikajícím tantrickém semináři. Seminář samotný nebyl o tantrické masáži, spíš o tantře jako životní filozofii, ale potkala jsem se tam s mnoha tantriky a tantričkami a hodně jsem s nimi rezonovala. Byla jsem překvapená jejich otevřeností, hodnotami, vitalitou a celkovým přístupem.

Tantra je opravdové ANO životu, je o celistvosti a léčení na všech úrovních. Skrze tantru je možné odbourávat staré energetické a emocionální bloky a postupně nacházet svoji vnitřní svobodu. Pro mě je to životní styl.

Tantrický rituál, spojení na úrovni duše

Iva - tantrická masérka

Tantra je pro mě cesta vášně, po které s radostí a láskou kráčím.

V tantrické masáži jsem postupně objevila svoje poslání. Naplnění, které jsem hledala dlouho. Jsem hodně vnímavá na energii přijímajícího, dokážu ‘nacítit‘ jednotlivá energetická centra těla a intuitivně poznat, co mí klienti potřebují. Ke každému klientovi přistupuji jinak a i když má tantrická masáž, nebo spíš tantrický rituál, svůj předem daný postup, nejsou dvě tantrické masáže, které by byly v mém podání zcela identické. Je to živý rituál, který mě někdy sám vede a stereotyp opravdu nehrozí.

Díky svému daru pracuji často s rozváděním mužské či ženské energie po celém těle a s ‘laděním‘ vašich energetických center. Ještě důležitější, než práce s energií je však pro mě v tantře úcta a respekt ke každému člověku, který ke mně přijde na tantrickou masáž a hluboké spojení na úrovni duše. To je totiž něco, čeho se nám v životě nedostává a co opravdu léčí.

Při tantrickém setkání vytvářím a udržuji atmosféru bezpodmínečné lásky ke každému kousku těla přijímajícího člověka. Můj dotek je hodně mazlivý a jemný, ráda své klienty hýčkám a k tantře přistupuji terapeuticky, aby docházelo k vnitřnímu léčení a uvolňování napětí. Během tantrického setkání po celou dobu vnímám, co potřebuje vaše tělo a nebojím se improvizovat, když je to potřeba.

Mám zkušenost, že při tantře čas plyne jinak. Atmosféra bezčasí je vždy dobrým znamením při tantrickém setkání, kdy vše plyne jakoby samo od sebe. Někdy mívám pocit, že vše je řízené vyšší silou a stačí, abychom této vyšší síle důvěřovali a plně se jí odevzdali.

V umění tantrické masáže se neustále zdokonaluji, učím se hodně skrze zpětnou vazbu od přijímajícího během i po masáži. Současně čerpám inspiraci od zkušených tantriků a pracuji sama se sebou tak, abych byla vždy plně přítomná pro své klienty a dávala jim to nejlepší ze sebe a ze své tantrické praxe. Tantra je pro mě cesta vášně, po které s radostí a láskou kráčím.

Iva

Těšíme se na vás v salonu HATEA v Pardubicích. Celou nabídku tantrických masáží u nás v salonu najdete ZDE. Masáž provádí Monika, Daniela, Káťa, Tomáš nebo Honza. Nově nabízíme také kurzy domácí tantrické masáže pro páry.  Více slov o tantrické masáži a o tom, jak ji cítí naši tantrici hledejte zde na BLOGU.

Objednat se Dárkový poukaz
iva_tantra

Tantrická masáž v salonu HATEA Pardubice – Iva

O AUTOROVI

Iva

Tantrická masérka v salonu HATEA v Pardubicích. Dlouhodobě se zabývá osobním růstem. Prošla řadou specializovaných seminářů, zejména v oblastech terapie a energetické práce s tělem, rozvoje intuitivních schopností, rituálů, tantry a tantrického přístupu k životu. Tantru má jako svůj životní styl.

kOMENTÁŘE ( 2 )

  • Romen

    Musím napsat, že jsem byl slečnou Ivou a její masáží velmi příjemně překvapen. V denním shonu a zajetých kolejích a často i v stereotypním přístupu některých masérů jsem zažil příjemnou změnu. Těším se na další.

  • Eva

    Přímo v salónu jsem nebyla, s Ivčou nás to svedlo k sobě na masážním kurzu. Jednoznačně doporučuju!!! Zanechala ve mne „stopu“ tantry, která mi zkvalitnila můj partnerský život :-). Děkuju Ti :-)

Přidejte komentář