Matcha masáž – terapie na redukci tuku a celulitidy

Matcha masáž – terapie na redukci tuku a celulitidy

matcha-telove-osetreni

Matcha tea je ideální i na péči o tělo

S postupným oteplováním a odkládáním svršků každá žena zjišťuje, že stav pokožky je spíše horší než v loňském roce. Naše novinka – terapie s Matcha tea dokonale nastartuje spalování tuků a viditelně vyhladí pokožku. Myslím, že zelený prášek čaje Matcha nemusíme nikomu představovat. Poslední dobou se stal velice populární. Tedy jen v krátkosti vyzdvihnu jeho přednosti.

 • Matcha – mletý čaj je nejstarší odrůdou zastiňovaných japonských zelených čajů, které se tradičně, více než 800 let, používají při zenových budhistických ceremoniích.
 • Podle japonské literatury ze 3. století n. l. se zelený čaj Matcha zpočátku používal jako elixír k léčbě otoků, horečky a dalších symptomů.
 • Čaje Matcha obsahují nejvyšší koncentraci antioxidantů v porovnání se všemi doposud známými přírodními druhy ovoce a zeleniny.

Po měsíčním testování, jsme rádi, že jako jeden z prvních salónů v ČR můžeme nabídnout tuto detoxikační matcha terapii s okamžitým výsledkem. Celé ošetření výrazně zpevní pokožku, zabraňuje ochabnutí a předčasnému stárnutí, potlačuje záněty a redukuje celulitidu. Díky vysokému množství antioxidantů z Matcha tea, zbavíte tělo toxinů a snížíte o pár centimetrů obvody těla. Také se výrazně zredukují otoky a ulevíte těžkým nožkám, protože ošetření děláme i na lýtka.

A jak u nás matcha masáž probíhá?

Ošetření provádíme na problematická místa – tedy bříško, stehna, zadeček, spodní záda. Nakonec jsme do balíčku přidali i ošetření lýtek, protože tato terapie skvěle redukuje otoky, ulevuje od těžkých nohou a podporuje lymfatických systém. A protože se blíží letní měsíce, budou otoky nohou stále častější.

Nejdříve provedeme zásaditý matcha peeling, který dokonale prokrví pokožku, odstraní odumřelou kůži a připraví ji na přísun antioxidantů, minerálů a vitamínů.

matcha-zábal

Matcha tělová detoxikační maska

Dále následuje intenzivní masáž na podporu štěpení tuků olejem s matcha tea. Speciální masážní techniky, mohou být i lehce bolestivé, ale vše je na domluvě s masérkou. K masáži používáme také bambusovou tyč, při jejimž použití, ucítíte důkladé „válcování“ celulitických bouliček.

Poté vás bude čekat zábal ošetřovaných partií z detoxikačního jílu s matcha tea.Tento zábal je zdrojem ohromného množství živin a antioxidantů.

Následně využijete sprchu. K dispozici na ošetření dostanete jednorázová tanga.

Po celou dobu zábalu si můžete vychutnávat napoj z matcha tea nebo kávu.

Tuto 90 minutovou terapii můžeme jen doporučit a věříme, že i vás přesvědčí o své účinnosti. Pro rychlejší odbourání celulitidy a redukci tuky ji doporučujeme spojit s ošetřením vacupressem nejlépe 1x až 2x týdně vacupress a 1x týdně matcha terapie. Pro větší detoxikační účinek doporučujeme Matcha terapii spojit s detoxikační odkyselující koupelí. 

Zařaďte se i vy mezi naše spokojené klientky.

 

Těšíme se na vás 

kolektiv salonu HATEA

 

Postřehy prvních klientek:

Po ošetření jsem měla nohy naprosto hladké, pevnější. Na terapii jsem byla večer a lehce oteklé nohy se úplně odlehčily. Jsem spokojená. 

Lenka 39 let Pardubice

 

Musím poděkovat za doporučení vyzkoušet tuto masáž. Jsem mile překvapena z lehkého pocitu. Navíc jsem měla nohy krásně prokrvené a prohřáté. Hodně trpím na studené nohy. 

Monika 54 let, Lázně Bohdaneč

 

Těšíme se na vás v salonu HATEA v Pardubicích. Celou naši nabídku speciálních masáží na hubnutí najdete ZDE.  

Objednat se Dárkový poukaz

 

 

 

 

 

Zdroj textu o Matcha tea – Wikipedie

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA

kOMENTÁŘE ( 2 )

 • Lucie K.

  Dobrý den,
  měla bych dotaz. Kolikrát se doporučuje terapii opakovat?

 • Hana Brychová

  Dobrý den,
  Nejlepších výsledků se dosahuje, když půjdete jednou týdně na matcha terapii a jednou týdne na vacupress. Počet opakování závisí na pevnosti kůže, stavu celulitidy a metabolismu klientky. Efekt je viditelný ihned.

Přidejte komentář