Hledáme novou masérku

Hledáme novou masérku

Jmenuji se Hana Brychová a jsem majitelkou masážního a zeštíhlujícího salonu Hatea. Tento salon nabízí mnohé služby, od relaxačních a zdravotních masáží, až ke zeštíhlujícím ošetření a výživovému poradenství. Za celý tým se snažíme, aby klienti byli při návštěvě našeho salonu maximálně spokojení a získali vždy péči, pro kterou k nám přichází. Velice nás proto těší, že se zájem o naše služby v poslední době zvyšuje a přibývá proto čím dál více spokojených a věrných klientů.

Jelikož bychom chtěli našim zákazníkům nabídnout více možností a volných termínů, hledáme posilu do našeho masérského týmu. Rádi bychom mezi sebe přivítali novou masérku, která by se stala naší kolegyní a obohatila naše služby. Uvítali bychom, aby byla usměvavá, vstřícná a měla příjemné vystupování. Požadované je masérské vzdělání a předešlá masérská zkušenost.

Pokud máte zájem, posílejte své životopisy s fotografií na emailovou adresu info@hateasalon.cz nebo volejte 777 714 644. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, na ŽL, případně brigádně na jeden den v týdnu. Všechny potřebné informace se dozvíte v průběhu přijímacího pohovoru.

Za salon Hatea vám přeji krásný den.

Hana Brychová

 

 

O AUTOROVI

Hana Brychová

Majitelka salonu HATEA a výživová poradkyně se zaměřením na nízkosacharidovou LCHF stravu - www.receptynahubnuti.cz.

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář