Královská masáž dvěma masérkami

Výjimečná masáž pro výjimečné lidi. Nezapomenutelný synchronizovaný dotyk dvou masérek.
Katalogové číslo: 0031 Kategorie: Štítek:

Cena: 1600 

Popis

Smysl královské masáže spočívá v tom, že masírovaný zažívá pocity blaženosti díky tomu, že jej nemasírují pouze dvě ruce! Jde o čtyřruční masáž, kdy dvě masérky pracují najednou. Královská masáž navozuje tedy mimořádně silný smyslový zážitek, odstraňuje veškerou únavu a přináší pocit celkové spokojenosti a naprosté relaxace.

Komplexní péči, kterou Vám poskytne pouze tato výjimečná masáž, pochází z oblasti Indického oceánu. Při souběžné čtyřruké masáži se prožitek zdvojnásobuje, díky synchronizovanému dotyku terapeutek. Je vyvolán pocit pozitivní životní energie, sjednocenosti a zdravějšího těla.

Tuto masáž vám hned tak nějaký masážní salon nenabídne, protože se jedná o naprosté sesynchronizování dvou masérek, aby to mohl být jedinečný zážitek.

Co vás čeká při královské masáži dvěma masérkami?

Královská masáž dvěma masérka v salonu HATEA

Při této masáži bude vaše tělo hýčkáno a rozmazlováno od konečků prstů, přes nohy, hýždě, ruce, břicho, záda, šíji, ramena, hlavu a obličej. Kombinací více masážních technik zároveň je relaxace umocněna ještě silnějším účinkem. Nenechte si ujít tuto jedinečnou kompozici.

Pro větší relaxaci a zážitek doporučujeme 

  • masáž spojit s některou z našich koupelí
  • masáž je vhodná jako luxusní dárek

Délka masáže : 60 min

Potěšte své blízké dárkovou poukázkou

Pokud by vybraná masáž na dárkovém poukazu nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné hodnotě. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Cena: 1600 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Královská masáž dvěma masérkami”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.