Reflexní masáž plosek nohou

60 min

Cena: 750 

Popis

Reflexní masáž plosek nohou je velmi příjemná a uvolňující masáž. která slouží především k uvolnění drah a nastartování správné funkce orgánů. Je prováděna na chodidle a nártu nohou, vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo. Nohy jsou mimořádné orgány a přestože po nich neustále šlapeme, patří nohy k nejcitlivějším částem našeho těla.

Masáž z rukou zkušeného terapeuta je osvědčenou metodou uvolňování zablokovaných energetických drah ve vašem těle a velice účinnou pomocí při léčbě různých zdravotních problémů. V Anglii a skandinávských zemích má tato forma terapie dodnes důležité místo v nabídce prevence a v lékařské terapii a hojně se využívá jako jednoduchý a účinný domácí prostředek. Naše masérky a amséři vám rádi poradí jak pokračovat v každodenní domácí péči.

Jak probíhá reflexní masáž nohou?

Nejdříve vás čeká příjemná koupel nohou ve speciální lázni, při které dojde k příjemnému uvolnění chodidel. Dále následuje masáž plosek nohou, která může být z počátku bolestivá.

 

Délka reflexní masáže – 60 min

Dárkovou poukázku uděláte jistě radost

Dárková poukázka je platná půl roku. Pokud by vybraná masáž nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné délce. Nutno domluvit při objednání.

Zakupte si poukaz

Cena: 750 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Reflexní masáž plosek nohou”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.