Golfová masáž

Horké golfové míčky promasírují svaly a uleví od namožení. Užijte si golfový pocit i mimo hřiště. 
Katalogové číslo: 0003 Kategorie: , Štítek:

Cena: 750 

Popis

Unikátní golfová masáž s použitím nahřátých golfových míčů a horkého oleje se zaměřuje na nejvíce problematické partie při hraní golfu jako jsou záda a trapézy. Umožní vám zůstat v kondici a s plným soustředěním.

Proč golfová masáž horkými míčky? 

Golfová masáž

Svou větší intenzitou je schopna masáž jednodušeji stimulovat problémové golfové partie. Ze studie ortopedů vyplývají tyto nejčastější zdravotní problémy hráčů golfu (ať už amatérských nebo profesionálních): spodní část zad, krční páteř, trapézy. Masáž golfovými míčky pomáhá regenerovat, působí preventivně na tělo jako celek a předchází tak zdravotním problémům.

Velmi dobře víme, že jedním z klíčových úspěchů masáží je správný lidský dotyk, který v dnešní době schází, avšak v některých případech klientovo tělo vyžaduje více intenzity, než jsme schopni dosáhnout prsty nebo dokonce lokty. Díky golfovým míčkům se masérka dostane hlouběji a intenzivněji do problémových partií.

 

Pro větší zažitek doporučujeme 

Délka golfové masáže : 60 min

Dárkovou poukázkou uděláte jistě radost

Pokud by vybraná masáž na dárkovém poukazu nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné hodnotě. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Cena: 750 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Golfová masáž”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.