Breussova masáž – výživa plotének

Velice jemná masáž páteře, která je balzámem a výživou pro meziobratlové ploténky
Katalogové číslo: 0030 Kategorie: , Štítek:
Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 2)

Cena: 700 

Popis

Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a tím se vyřeší široké spektrum zdravotních potíží, mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů.

Breussova masáž – úspěšná regenerace plotének

Metoda pochází od Rudolfa Breusse (1899-1990), rakouského léčitele a experta na přírodní medicínu, známého v Čechách 42-denní kůrou proti rakovině, autora světového bestselleru „Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci, léčitelné přírodními prostředky“. Podle R. Breusse neexistují žádné opotřebované ploténky, se kterými už podle mnohých lékařů nelze nic udělat, ale pouze „zdegenerované“, které se touto masáží znovu úspěšně regenerují.

Základem Breussovy masáže je pomocí jemného tahu vytvořit prostor mezi obratli, který je vyplněn meziobratlovou ploténkou, a poté vmasírovat třezalkový olej, jenž působí na ploténku asi jako voda na houbu. Ploténka olej nasaje, zvětší se do původní velikosti a začne opět plnit svou funkci – odpružení a rotace páteře, ochrana nervů před stlačením ( které se mmj. projevuje jako vystřelující bolest nebo brnění a mravenčení…)

Meziobratlové ploténky

Pružná destička sloužící k odpružení a rotaci páteře, tlumí nárazy, kterým je páteř vystavena např. při chůzi, běhu, skoku…

S přibývajícím věkem a vlivem vzpřímeného držení těla na ní vznikají degenerativní změny. Je-li ploténka zmáčknuta, ztrácí postupně svůj objem, pružnost, funkci a postupně degeneruje nebo dojde k jejímu výhřezu – prolapsu.

Breussova masáž slouží nejen jako řešení již vzniklého problému (degenerace ploténky), ale zabývá se hlavně prevencí.

Upozornění: u citlivých lidí se světlou pletí může hypericin (jež třezalka obsahuje) vyvolat fotosenzibilitu po pobytu na slunci, jejímž projevem je svědění nebo skvrny na kůži. Proto se po masáži třezalkovým olejem 24 hodin nesluňte.

Pro větší účinek doporučujeme 

  • masáž navštěvovat pravidelně
  • masáž doplnit cvičením SM systém
  • masáž doplnit s Dornovou metodou

Breussova masáž jako dárek pro blízké

Pokud by vybraná masáž na dárkovém poukazu nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné hodnotě. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 2)

Cena: 700 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

2 recenze Breussova masáž – výživa plotének

  1. 5 z 5

    Březnová masaz na pater celkové uvolnění

  2. 5 z 5

    Breusova masaz

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.