Bachovy esence – osobní konzultace

Vyřešte své zdravotní či psychické problémy pomocí Bachovy terapie.
Katalogové číslo: 0061 Kategorie: Štítek:
Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 2)

Cena: 600 

Popis

Pokud jste se rozhodli své problémy řešit pomocí Bachovy terapie, terapeutka Katka vám velmi ráda vám pomůže vybrat Bachovy esence na míru v rámci konzultace.

Jak probíhá konzultace?

Konzultace probíhá v Salonu Hatea v klidné, oddělené místnosti. Předpokládaná délka je 30 – 60 minut, záleží na intenzitě vašich potíží a potřebě. Ve chvíli, kdy se usadíme a začneme si povídat, jsem tam jen pro Vás. Můžete se na mě obrátit s jakoukoliv prosbou a čímkoliv, co budete mít na srdci. Snažím se přizpůsobit vašemu tempu, vaší povaze i míře sdílnosti. Důležitá je pro mě jak slovní, tak mimoslovní komunikace.

DSC_1384

V průběhu konzultace jsem tam jen pro Vás.

Pokud nebudete plně informovaní o Bachových esencích, na počátku konzultace vás velmi ráda seznámím s celou terapií a zodpovím jakékoliv dotazy.

Poté se zaměříme na jádro problému. Důležité jsou pro mě vaše emoce. Budu se vás ptát na to, jak se chováte v určitých situacích, čeho se bojíte a jak se cítíte. Tempo našeho povídání určujete Vy. Pokud by Vám byly nějaké dotazy nepříjemné, budeme se snažit k výběru esencí dopět jinou cestou.

Bachovy esence nedokáží uzdravit fyzickou nemoc či zranění. Jejich filozofie je postavená na myšlence, že každá fyzická nemoc je pouhým důsledkem emocionální disharmonie. Budeme se společně snažit tedy přijít na příčinu nevyrovnaností a vybrat esence přímo vám na míru.

V průběhu našeho povídání jsem tam jen pro Vás. Za dotazy nehledejte mou zvědavost ani osobní útok, pouze mou snahu Vám pomoci. Nebudu hodnotit ani vaše emoce, chování, ani povahové rysy. Každý jsme jiný a každý potřebujeme jiný přístup a odlišnou pomoc.

Po ukončení konzultace vám namíchám lahvičku s vybranými esencemi a domluvíme se na dalším setkání.

Udělám vše, co bude v mých silách, abychom vybrali správné esence. 

Káťa Brychová

Další informace  a články o tom, jak Bachova terapie pomáhá najdete na blogu – Bachovy esence

a v samostatné sekci Bachovy esence

 

Zakupte si poukaz

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 2)

Cena: 600 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

2 recenze Bachovy esence – osobní konzultace

  1. 5 z 5

    Moc mi to pomohlo

  2. 5 z 5

    Velice citlivý přístup, děkuji

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.