Dornova metoda – manuální terapie

Způsob, jak rychle a jemně korigovat vysunuté obratle, skoliózy, bolavá ramena, kyčle, kolena, klouby, délku končetin.
Katalogové číslo: 0018 Kategorie: Štítek:

Cena: 750 1050 

Zrušit výběr

Popis

Dornova metoda je jemná a jednoduchá manuální terapie, při které dochází k návratu obratlů a dalších kloubů do správné polohy. Děje se tak za aktivní účasti nejen terapeuta, ale také ošetřovaného. Ten provádí volný pohyb nohou či rukou podle instrukcí terapeuta, který zároveň působí přímo v místě vykloubení. Tlakem palce na obratle páteře se současně bezpečně uvolňují blokády v tkáních a toku energie. Terapeut při tom nikdy nepřekročí práh bolesti a díky tomu, že pohyb není prováděn trhnutím (jako chiropraxe), je tato metoda bezpečná.

Dornova metoda dokáže korigovat vysunuté obratle, vytaženou pánev, bolavá ramena, lokty, kyčle, kolena. Pomocí speciálních cvičení a hmatů navrací kosti a klouby do své ideální pozice. Narovnává kosterní aparát a uvolňuje uskřinuté nervy, které způsobují bolesti, brnění a nepohyblivost končetin.

Po Dornově metodě následuje na několik minut Breussova masáž

Postup Breussovy metody spočívá v intenzivním vtírání masážního oleje po celé délce páteře. Důraz je při tom kladen na postižená, bolavá místa. Působením oleje meziobratlové ploténky „nabobtnávají“ a obratle se pak lépe vyrovnávají do správné polohy. Masáží a působením oleje dochází k lepšímu okysličení tkáně obratlů, odplavování škodlivin krví a stimulaci nervových vláken, vedoucích z páteře.

Působením třezalkového oleje meziobratlové ploténky nabobtnávají a obratle se pak lépe vyrovnávají do správné polohy. Masáž je velmi jemná. Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a mimo jiné vede k odbourávání hluboko uložených psychických problémů.

Pomáhá při:
  • Nestejná délka dolních končetin
  • Bolesti zad a kloubů
  • Posunutí kostrče
  • Vybočení pánve

Pro větší úlevu od bolesti doporučujeme 

  • při první návštěvě zvolit délku 90 minut. Terapeutka tak bude mít dostatek času na analýzu těla, cvičení i masáž.
  • masáž spojit s rašelinovou koupelí
  • domácí cvičení Dornovy metody zařazovat pravidelně každý den
  • masáž kombinovat se cvičením SM systém

Délka masáže : 60, 90 min

Dárkovou poukázku uděláte jistě radost

K dárkové poukázce při platbě předem nebo při osobním převzetí neúčtujeme poštovné. Dárková poukázka je platná půl roku. Pokud by vybraná masáž nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné délce. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Cena: 750 1050 

Zrušit výběr

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Dornova metoda – manuální terapie”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.