Masáž solnými tibetskými měšci

Hluboká relaxace a uvolnění v podobě ojedinělé tibetské masáže solnými měšci s magnety,.
Katalogové číslo: 0009 Kategorie: Štítek:

Cena: 1300 

Popis

Vyzkoušejte hlubokou relaxaci a uvolnění v podobě ojedinělé tibetské masáže solnými měšci. Dopřejte si relaxaci, která k nám přišla z daleké východní Asie.  Je vhodná při přepracování, přemíře stresu, tlaku a napětí.

Dokonale uvolní vaše ztuhlé klouby, bolavá záda, namožené nohy a přetěžovanou krční páteř. Výborně se hodí při sedavém zaměstnání. Při masáži zažívá tělo silnou drenáž, která detoxikuje a vyplavuje z těla nebezpečné toxiny a odpadní látky. Masáž měšci má blahodárný vliv na zpevnění pokožky a zlepšení vzhledu pleti při celulitidě. Díky solnému peelingu bude vaše pokožka překrásně jemná a hebká.

Tibetská masáž solnými měšci  

Masáž solnými tibetskými měšci v salonu HATEA Pardubice

Horké plátěné váčky s mořskou solí a magnetickými kamínky pomalu prohřívají a promačkávají unavené tělo. Masérka cíleně postupuje k nejvíce problematickým místům. Magnetické kamínky udržují v měšci teplo, které se přenáší do celého těla. Mořská sůl lehce proniká přes měšce, příjemně peelinguje tělo a doplňuje do těla mořeské minerály.

Masáž měšci trvá 90 minut. Střídavě se masíruje celé tělo včetně nohou, bříška a rukou, jednak solnými měšci a poté za pomoci ruční masáže, při které se ještě více dokonale uvolní všechny bloky v těle. Při masáží dochází k vyrovnání energetických hladin organismu a výsledkem je velké zklidnění a úleva těla i mysli.

Pro větší relaxaci a zážitek doporučujeme 

  • masáž spojit s některou z našich koupelí
  • masáž je vhodná jako luxusní dárek

Délka masáže : 90 min

Potěšte své blízké dárkovou poukázkou

K dárkové poukázce při platbě předem nebo při osobním převzetí neúčtujeme poštovné. Dárková poukázka je platná půl roku. Pokud by vybraná masáž nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné délce. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Cena: 1300 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Masáž solnými tibetskými měšci”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.