Královská masáž dvěma masérkami

Výjimečná masáž pro výjimečné lidi. Nezapomenutelný synchronizovaný dotyk dvou masérek.
Katalogové číslo: 0031 Kategorie: Štítek:

Cena: 1300 

Popis

Smysl královské masáže spočívá v tom, že masírovaný zažívá pocity blaženosti díky tomu, že jej nemasírují pouze dvě ruce! Jde o čtyřruční masáž, kdy dvě masérky pracují najednou. Královská masáž navozuje tedy mimořádně silný smyslový zážitek, odstraňuje veškerou únavu a přináší pocit celkové spokojenosti a naprosté relaxace.

Komplexní péči, kterou Vám poskytne pouze tato výjimečná masáž, pochází z oblasti Indického oceánu. Při souběžné čtyřruké masáži se prožitek zdvojnásobuje, díky synchronizovanému dotyku terapeutek. Je vyvolán pocit pozitivní životní energie, sjednocenosti a zdravějšího těla.

Tuto masáž vám hned tak nějaký masážní salon nenabídne, protože se jedná o naprosté sesynchronizování dvou masérek, aby to mohl být jedinečný zážitek.

Co vás čeká při královské masáži dvěma masérkami?

Královská masáž dvěma masérka v salonu HATEA

Při této masáži bude vaše tělo hýčkáno a rozmazlováno od konečků prstů, přes nohy, hýždě, ruce, břicho, záda, šíji, ramena, hlavu a obličej. Kombinací více masážních technik zároveň je relaxace umocněna ještě silnějším účinkem. Nenechte si ujít tuto jedinečnou kompozici.

Pro větší relaxaci a zážitek doporučujeme 

  • masáž spojit s některou z našich koupelí
  • masáž je vhodná jako luxusní dárek

Délka masáže : 60 min

Potěšte své blízké dárkovou poukázkou

K dárkové poukázce při platbě předem nebo při osobním převzetí neúčtujeme poštovné. Dárková poukázka je platná půl roku. Pokud by vybraná masáž nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné délce. Nutno domluvit při objednání.

Přečtěte si kontraindikace u všech masáží

Zakupte si poukaz

Cena: 1300 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Královská masáž dvěma masérkami”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.