Bodystyling – svalový myostimulátor

Hubnutí řízené počítačem. Stimulace svalů jako v posilovně., zatímco si čtete.
Katalogové číslo: 0046 Kategorie: Štítky: ,

Cena: 700 

Popis

Bodystyling je vhodný snad pro každého. Pro všechny ženy je výborným pomocníkem v boji s nadváhou, povadlou kůží a celulitidou. Vynikající je např. pro sportovce, kteří z důvodu nějakého zranění, nemohou sportovat. U lidí ve vyšším středním věku zase pomáhá nejen hubnout, ale i zachovávat svalovou hmotu.

Délka:

celkem 60 min, z toho 45 min čistého svičení

Partie:

Nohy, břicho, zadek

Doporučení:

  • na bodystyling chodit 2x týdně (nahrazuje cvičení)
  • zakoupit si permanentku 10 lekcí ( dostanete jich 12, z toho 2 zdarma)
  • trápí-li vás celulitida, střídat bodystyling s vacupressem

Kontraindikace:

Popis – bodystyling

Ošetření na tomto profi přístroji myostimulátor bodystyling EMG01 úspěšně používají různé kliniky, fyzioterapeuté, sportovní lékaři. Počítačem řízený svalový stimulátor má dvacet čtyři elektrod, které dokonale rozpohybují veškeré svalstvo problematický partií, prokrví pokožku a zaktivuje spalování.

Myostimulátor bodystyling v salonu HATEA Pardubice

Přístroj bodystyling je exaktní napodobenina lidské nervové soustavy ( přístroj = mozek, který vysílá elektrické signály, kabely = nervy, které přenáší signál do svalů, speciální elektrody = stimulace daných svalových partií dle přání a intenzity ) Vždy když má přírodní systém – naše tělo nějaký deficit, pomůže Bodystyling EMG01. Jde přece o pasivní sport a je pochopitelné, že nehraje roli, zda se při pohybu namáháme a dřeme vědomě, nebo zda využijeme stimulačního proudu, aby bez námahy pohyboval našimi svaly. Ve způsobu a složení všech forem ošetření je přístroj opravdu jedinečný a garantuje jednoduchou a bezbolestnou aplikaci a velké výsledky.

Laicky řečeno – přístroj vám pomůže probudit, zpevnit, případně vybudovat svalový základ. Sval, který se pohybuje, potřebuje energii. Čím více pevných svalů, tím více Vaše tělo spaluje a samo hubne. Navíc Vaše tělo prokrví ( odbourání celulitidy), zpevní i malé svaly kolem páteře ( odstraní bolesti zad) . Možná je také výborná lymfatická masáž která pracuje na přirozeném stahovaní svalů a tím perfektně zabraňuje otékaní nohou.

Principem MYOSTIMULÁTORU BODYSTILING EMG01 je působení nízkofrekvenčního proudu ve formě MONOPOLAR nebo BIPOLAR. Přístroj tak napodobuje činnost nervové soustavy a nahrazuje mozek – nervové dráhy tak přenesou informaci pomocí elektrických impulzů na svalovou buňku. Tělo tedy vytváří bioproudy, které řídí svaly. Účinek elektronicky vyvolaného impulzu je stejný jako u impulzu vyvolaného mozkem – vyvolá svalovou kontrakci. Signály jsou programovány tak, aby simulovaly přirozené impulzy, které vedou k příjemným a účinným svalovým kontrakcím – tím působí jako přirozené cvičení. Toto pasivní cvičení (stejně jako klasické) probíhá ve třech fázích :

I. Fáze: Zde se se cvičením uvolňuje kyselina mléčná a dochází k zahřívání svalu (cca 15min)

II. Fáze: Při této fázi dochází ke zpracování kyseliny mléčné (laktátu), ale ještě nedochází ke spalování tuků (cca 15min)

III.Fáze: Tato fáze nám již zajišťuje spalování tuků, neboť zde už sval nebere energii z krevního řečiště, ale z tukové buňky (15min). Pokud tuto fázi ještě prodloužíme na dvojnásob, spálíme tak dvojnásobné množství tuku (30 min), což nám maximalizuje efekt.

Je pochopitelné, že je jedno, jestli se vědomě dřeme v posilovně, nebo necháme svaly cvičit na základě stimulačních proudů. Tohoto efektu využívá i řada vrcholových sportovců. I mnoho špičkových kulturistů využívá profesionálních MYOSTIMULÁTORŮ k tzv. vyrýsování svalů

Pohybem svalu se vytváří svalstvo. Tento princip se v medicíně a ve fitness používá již dlouho.Působením stimulačního proudu se ochablý a zesláblý sval opět vybuduje, např. u pacienta, který měl delší dobu nohu v sádře. Trénovaný sval nabývá na objemu. Tvoří se svalová hmota – a tím hmotnost svalu. Pozorujeme zde tělo z estetického hlediska. Svalovina dělá z kostry tělo. Svaly jsou tedy předpokladem pro to, aby dodaly tělu estetické linie.

Odbourávání tuku

Hmota nebo živiny, které umožňují zvětšování svalu, se musí odněkud vzít. Tato hmota se bere z tukových buněk a to znamená, že se odbourávají tukové polštářky. Tělo přirozeně samo hubne.

Celulitida

Během aplikace, tedy po dobu, po kterou svalem pohybuje vnější proud, se zvyšuje prokrvení svalstva a celé oblasti, ve které se sval nachází. Zvýšené prokrvení zlepšuje vzhled pokožky. Zvýšeným prokrvením vzniká teplo. Zvýšené prokrvení odstraňuje zbytkové a odpadní látky.Tím se zlepšuje celulitida.Celulitida je problém, který vzniká v důsledku špatného prokrvení a zvýšeného obsahu vody ve tkáních. V oblasti boků, hýždí, ale zvláště stehen kůže postupně ochabuje a stává se houbovitou.Za příčinu se považuje růst tukových tkání ve spojení s větším či menším městnáním lymfy a otoky v kožním vazivu. Sval, kterým pohybuje stimulační proud, je lépe prokrvený, zvýšeným prokrvením se sval zahřívá a zvyšuje se látková výměna, voda se odbourává, celulitida ubývá a mizí. Ihned po aplikace bude Vaše pokožka jemnější a prokrvená.

Imunitní systém 

Zvýšeným prokrvením se povzbuzuje krevní oběh. Srdeční činnost se zvyšuje, celkový systém člověka se silněji aktivuje. To způsobuje zlepšení mnoha zdravotních potíží a povzbuzení imunitního systému těla.

Trávení

Při aplikaci stimulačního proudu na celé tělo se objevuje zajímavý fenomén v oblasti břicha. Doporučujeme ošetřit zde současně břicho, bok, záda i hýždě, protože se tak stimuluje a masíruje oblast žaludku a střev.To zas má zřetelný vliv na trávení. Prakticky všichni, kdo se podrobili asi 45minutovému ošetření stimulačním proudem, říkají, že hned po aplikaci museli na toaletu.Je jasné, že je to velmi jednoduchá a velmi přirozená cesta ke spořádanému trávení.

Jak stimulační proud působí?

Sval, který se pohybuje, potřebuje energii. Tuto energii předávají živiny do krevního řečiště. Každý člověk má na určitou dobu energetické rezervy, které jsou rozpuštěny přímo v krvi a které se v krvi udržují v zásobě.Jestliže je potřeba uvolnit energii po uplynutí této doby, musí ji tělo poskytnout tak, že použije svou vlastní zásobárnu – tukové buňky. O těchto procesech víme relativně hodně díky sportu. Sportovec, který své svaly zaměstnává po dobu delší než asi 20 minut, spotřebuje rezervy obsažené v krevním řečišti a svaly se budou od této chvíle zásobovat z tukových buněk. Je pochopitelné, že nehraje roli, zda se při pohybu namáháme a dřeme vědomě, nebo zda necháme stimulační proud, aby bez námahy pohyboval našimi svaly.

Jak funguje přístrojové hubnutí – bodystyling? 

Na tělo rozmístíme 24 elektrod na nejvíce problematická místa. Díky velkému množství elektrod pokryjeme jak bříško, nohy, zadek, ale můžeme je napojit i na paže. Myostimulátor napodobuje činnost nervové soustavy a dává svalům příkaz, cvičit. Svaly tak pracují stejně jako v posilovně, jen vy ležíte a čtete si. Při dlohodobých návštěvách tak vyměníte své oblečení i o několik velikostí. Vlastní cvičení přístrojem bodystyling trvá 45 minut, intenzitu si volíte sami. Druhý den vás bude lehce pobolívat tělo.

Dárková poukázka jistě udělá radost vašim blízkým

Pokud by vybraná masáž na dárkovém poukazu nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné hodnotě. Nutno domluvit při objednání.

Zakupte si poukaz

Cena: 700 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Bodystyling – svalový myostimulátor”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.