Online kurz hubnutí – ZKUS TO S KETO

Online kurz hubnuti s ketogenní stravou v délce 6 měsíců.
Sleva!
Katalogové číslo: 0050-1 Kategorie: , Štítek:

Cena: 1490  790 

Popis

Jediněčný průvodce přechodem na ketogenní stravu, která je jedna z nejlepších v boji s nadváhou a metabolických syndromem.

Veškeré podrobnosti a přihlášení do kurzu najdete na webu www.receptynahubnuti.cz – ZKUS TO S KETO  

 

ZA PÁR TÝDNŮ SE MŮŽETE CÍTIT ÚPLNĚ JINAK

Došli jste k rozhodnutí, že potřebujete zásadní životní změnu? Pro šťastnější život potřebujeme lásku, přírodu, životní klid, zdravé a spokojené tělo. Mohu vám pomoci s tou druhou částí, protože zdravé a štíhlé tělo díky ketogenní a low carb stravě může mít každý. Je jedno zda je vám šedesát nebo dvacet. Za tloustnutí mohou totiž hormony, a když je dostanete pod kontrolu, budete si hubnutí užívat s plným žaludkem stejně jako ostatní na na ketogenní a low carn stravě.

MOHU VÁM POMOCI, DOKÁŽU SI PŘEDSTAVIT, JAK SE CÍTÍTE

Ve své poradně jsem se setkala se stovkami lidí s nadváhou a všichni mají jedno společné. Nízké sebevědomí, slzy na krajíčku, nevěří si a nemají se rádi, protože už tolikrát při držení diety selhali. Ketogenní strava je pak pro ně „zázrak“, dokáže totiž tělo dostat do klidu a rovnováhy, díky tuku jsou jídla chutná a velice sytá. Lidé s nadváhou tak poprvé díky této stravě zažívají pocity sytosti, nemají hlad ani chutě, tak dokáží odolat všem nástrahám, a přesto skvěle hubnou. Po vyzkoušení ketogenní stravy již slyším jen „nechápu to, já nemám chuť na můj oblíbený chleba, nemám chuť na sladké. Konečně si jídlo užívám. atd.“

„Jsem šťastná a vděčná, že jsem objevila stránky Hanky Brychové a že jsem s ní dokázala dojít takhle daleko. Už se nikdy nevrátím zpět, ta kila mi vůbec nechybí. Už přemýšlím jinak, nemyslím na jídlo jako na nepřítele, je to parťák. Ještě nejsem na konci, ale vím, že teď už to dám, protože to je děsně jednoduchý.“

věčná dietářka, která díky ketu zhubla 37 kg. Motivujte se dalšími výsledky.

Mnoho let se zabývám výživovým poradenstvím, vzdělávám se a seznamuji se s různými výživovými směry. Strava bez cukru mi byla vždycky blízká, ale před dvěma lety jsem chtěla jen na pár dnů vyzkoušet ketogenní stravu. Chutná tučná strava mi najednou otočila život, dodala mnoho energie, vylepšila zdraví i postavu a stala se tak mým stravovacím stylem, který si užívám do dnes.

Ohromující výsledky u mých klientů byly dalším důkazem, že výrazné omezení sacharidů a zvýšení příjmu tuků je tou nejlepší cestou ke štíhlému a zdravému tělu. Informace, které přicházely hlavně ze zahraničních webů jen doplňovaly mé znalosti a ujišťovaly v dalších pozitivech této stravy.

Zakupte si poukaz

Cena: 1490  790 

Nebo se objednejte přes formulář

Objednat se

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Online kurz hubnutí – ZKUS TO S KETO”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.