Petra

Petra - Masérka

Mé motto:

„Příjemné pocity vyvolávají pozitivní myšlenky, a ty mohou ovlivnit náš život správným směrem.“

Po absolvování  masérského kurzu jsem se nejprve zaměřila na relaxační masáže, při kterých chci předávat lidem pozitivní energii a posílit tělesné i duševní zdraví člověka.                       V praxi  jsem se také dozvěděla o Havajské masáži „Lomi Lomi“, která mě už pouhým názvem, protože jsem milovnice moře a exotických dálek, hodně oslovila. Na kurzu a v praxi jsem zjistila, jaká perla mezi masážemi to je.

Od dětství jsem měla ráda, když mi někdo česal vlasy, a tak mě v nabídce masérských kurzů zaujal dále kurz Indické masáže hlavy. V rámci tohoto kurzu jsem se naučila prostřednictvím jemných dotyků masírovat nejen tvář a hlavu, ale součástí této masáže je také masáž šíje, ramen, krku a uší. Tato masáž je velmi účinná proti bolesti hlavy.

Jelikož mám ráda teplo, rozhodla jsem se pro kurz masáže Lávovými kameny. Hřejivý pocit, který se rozléhá po celém těle i příjemný tlak kamenů láká především v zimě nebo může být součástí začátků jiných masáží.

Svět masáží je rozsáhlý obor a stále je co zdokonalovat a se učit. V současnosti                             provádím i Lymfatické masáže, které mají především ozdravný, detoxikační,  ale i relaxační a kosmetický účinek.