Káťa

Káťa - Bachova teapie

Jmenuji se Kateřina Brychová a jsem studentkou psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pro psychologii jsem se rozhodla už před mnoha lety, jelikož mě tento obor velice zajímá a fascinuje. Zastávám názoru, že má psychika obrovskou sílu a ovlivňuje veškerou naši činnost a aktivitu. Ráda v této oblasti rozšiřuji své znalosti a proto se také zaměřuji na Bachovy esence.

Lidské tělo je nejdokonalejším mechanismem na zemi. Příroda jej vytvořila tak, aby byly všechny jeho části navzájem propojené a utvářely celek. Není v ničích silách vyrobit něco, co by se jen podobalo lidskému organismu a jen těžce se dá uvěřit, že by ho něco takového dokázalo i vyléčit. Nejsem proto zastáncem zbytečných léků a pomoc hledám primárně v přírodě. Podle mého názoru není konečným řešením potlačení příznaků, ale hledání příčiny.

Po přečtení knihy anglického lékaře a homeopata Dr. Edwarda Bacha, jsem se začala zajímat o jeho filozofii. Bach tvrdí, že nemoci a jiné fyzické příznaky vyplývají z nevyrovnanosti lidského organismu. Tato nevyrovnanost pramení z našich emocí a psychického rozpoložení. Bachovy esence jsou esence z květin, které dokáží díky své vibrační energii vyrovnat energii našich emocí. Tím opět propojují všechny naše části a utváří celek. Příroda v sobě skrývá velké množství zákonů a tajemství, a já pevně věřím, že nám poskytuje také léky na naše nemoci.

Esence jsem nejprve vyzkoušela sama na sobě a postupně na své rodině a přátelích. Setkala jsem se s velice pozitivními výsledky. Chtěla bych touto cestou pomoci lidem a ukázat jim jednoduchou a účinnou léčbu, která se dnes využívá ve všech vyspělých státech světa. Prošla jsem certifikovaným kurzem Bachova centra v Praze, jenž poskytuje vzdělávání v certifikovaných programech.

Mým cílem je rozšířit povědomí o Bachových esencích a propojit své znalosti z této oblasti se studiem psychologie. Ráda bych pokračovala v poznávání nových možností, které Bachovy esence přináší a dosáhla nejvyššího možného vzdělání v Bachově centru ve Velké Británii.

Nabízím konzultace pro každého, koho tato doplňková léčba oslovila, v Hatea Salonu Pardubice. Ráda poradím s výběrem a namícháním lahvičky Bachových esencí i zodpovím jakékoliv dotazy. Přes léto plánuji také online poradenství na našich stránkách. Neváhejte mě kontaktovat.