Kačka

Kačka - Tantrická masérka

Více fotografií najdete na našem webu www.tantrapardubice.cz 

Tantra – tajemné slovo pod kterým si často nedokážeme představit nic konkrétního. Já ji vnímám jako cestu sebepoznání.

V dnešním světě se často ženeme za výkony a odkládáme štěstí „na pak“. Můžeme si myslet, že štěstí je v něčem venku, nebo někde v budoucnosti. Ale štěstí je teď a tady, všude kolem, ale my ho často pouze neumíme vidět, vnímat a cítit.

Naše lidská mysl je neposedná, bloudí v minulosti, budoucnosti, stále po nás něco chce a my jsme neklidní a nešťastní. To sebou přináší stres, napětí, nespokojenost a později i různá onemocnění.

Tantra učí zastavit se, nadechnout se a vnímat. Začít pozorovat, nehodnotit a prostě být. Učí spojit se se svým tělem, svými pocity, svojí podstatou. Učí přijmout a milovat svoje tělo i sebe samé.

Tantrická masáž má mnoho rovin. Je něžná, láskyplná, pečující, mateřská, vášnivá, pohlcující. Pracuje se sexuální energií, kterou učí poznat, vnímat, odblokovat a rozvádět do těla.

Během tantrické masáže se snažím vytvářet prostor, kde proudí léčivá láska, přijetí a úcta.

Pokud jsi unavený/á, v napětí, trpíš stresem, nespavostí nebo zdravotními problémy, tantrická masáž může pomoci. Tělo i mysl čeká příjemné pohlazení,  uvolnění a odpočinek. Masáž může přinést novou energii a elán do života.

„Šťastný život, to je prostě řada šťastných okamžiků. Jenže většina lidí si ten šťastný okamžik nedovolí, protože jsou příliš zaneprázdněni snahou o dosažení šťastného života.“ A. Hicks

 

O Kátě:

Už je to 10 let co kráčím po cestě jógy. Nejvíce ze všeho mě fascinuje sám člověk. Jak funguje, myslí, vnímá a cítí. Dívám se na tělo jako na odraz duše. Zajímá mě původ nemocí, neštěstí a trápení. Věřím, že nalezení štěstí je pouze o sebepoznání a změně vlastního vnímání a myšlení. Často jsme se spoustu věcí naučili, převzali a děláme je nevědomě a automaticky.  Objevovat tyto nevědomé vzorce a jít za tím, jak změnit pohled na sebe, svět a lidi kolem, abychom mohli být v tomto světě šťastní a žít v lásce má pro mě tu nejvyšší hodnotu.

Žití, to je největší umění na světě. Většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde