Online konzultace

Online konzultace

Bachovy esence jsou jedinečné v tom, že se míchají každému člověku přesně podle jeho konkrétní potřeby a aktuálního stavu. V životě se velmi zřídka stává, aby dva lidé cítili naprosto stejné emoce v naprosto stejné situaci a zároveň je to ovlivňovalo naprosto stejným způsobem. Proto je velmi důležité porozumět sám sobě a vybrat vhodnou kombinaci esencí, která dokáže pomoci jen nám na náš konkrétní problém.

Pokud nemáte dostatečné znalosti v oblasti esencí, velmi ráda vám s výběrem pomohu v rámci konzultace. Nejčastěji provádím osobní konzultace v Pardubicích v salonu Hatea, je však možnost využít také online konzultace. Pokud byste rádi Bachovy esence vyzkoušeli, ale nemáte čas nebo bydlíte v jiném městě, mohu vám poradit tímto způsobem. Komunikace probíhá v rámci online poradenství přes e-mail, skype nebo facebook. Společně se budeme snažit touto formou dospět ke stejnému výsledku jako při osobním setkání. Užívací lahvičku si pak vyzvednete v salonu HATEA, nebo vám ji zašlu poštou.

Máte-li zájem, kontaktujte mne přímo na facebookové stránce BACHOVY ESENCE – KATEŘINA BRYCHOVÁ. Napsat můžete teké na email info@hateasalon.cz, sama se s vámi spojím.

 

Teším se na Vás.

Káťa