Bachovky Pardubice – pomoc při hubnutí

Bachovky Pardubice – pomoc při hubnutí

Každý, kdo se rozhodl pro změnu svého jídelníčku, ať už za účelem hubnutí či ze zdravotních důvodu, mi dá jistě za pravdu, že se nejedná o snadný úkol. Taková změna je vždy doprovázena mnoha obtížnými situacemi, které nás mohou odradit od konečného cíle. Často v nás převládají silné emoce. Někdo může mít problém s odhodláním, vytrvalostí, někomu jen chybí prvotní impulz onu změnu učinit. Problém většinou nespočívá ve špatně nastavené dietě, ale v naší hlavě. To, co nám brání je naše psychika.

Psychika člověka a emoce, jenž prožívá, hrají velice důležitou roli v každé lidské činnosti. Ať už vykonáváme jakoukoliv aktivitu, to v jakém jsme psychickém rozpoložení ovlivňuje do jaké míry budeme úspěšní. Sami si představte pracovní den. Pokud jste smutní, něco vás trápí či zuříte na svého nadřízeného, práce se vám bude příčit. Pokud ovšem přijdete pozitivně naladění, vyrovnaní a psychicky silní, vše vám půjde od ruky. Stejný princip platí také při hubnutí. Vyrovnanost a stabilita vám výrazně usnadní vaši snahu. Velkým pomocníkem v této oblasti vám mohou být Bachovy esence. 

Bachovy esence jsou přírodní květové esence, které působí na emocionální úrovni. Pomáhají harmonizovat stav naší mysli a dokáží tak stabilizovat nepříjemné emoce a nálady. Navrací tělu ztracenou rovnováhu a překonávají silné negativní impulzy, kolísání nálad i stres.

Pomáhají proti všem možným druhům nežádoucích pocitů, jenž nás doprovází při hubnutí. Některé dodávají sebedůvěru, jiné pomáhají smířit se s vlastním tělem a učinit změnu. Posilují trpělivost, nezávislost na jídle a slabou vůli. V případě opakovaného selhání, znovu navrací sílu to zkusit.

Esence vám mohou pomoci také v případě, že neustále slýcháte od svého okolí, že to nezvládnete. Pokud budete sami odhodlaní, ale nebudete mít dostatečnou oporu u svých nejbližších, lehce se odkloníte od svého cíle. Jedna z esencí Valnut slouží jako ochranná esence v takovýchto případech. 

Nezapomínejte na obrovskou sílu vlastní psychiky. Naše tělo je velice propojené, proto pokud chcete učinit změnu na svém zevnějšku, je zapotřebí nahlédnout také do svého nitra.

Bachovy_esence_dieta

Leták – Bachovy esence a hubnutí

 

Esence se míchají na míru podle individuálních potřeb každého člověka. Konzultace provádím v salonu Hatea, kde také velmi ráda zodpovím jakékoliv dotazy. Více o Bachových esencí najdete na našem blogu – Bachovy esence.

 

Káťa

Objednat se

 

O AUTOROVI

Káťa Brychová

Kateřina Brychová – studentka psychologie a proškolená terapeutka Bachova centra. O Bachovy esence se zajímá již delší dobu a své vzdělání neustále rozšiřuje. Nyní nabízí pravidelně své konzultace jak dospelým, tak rodičům dětí. Postupně publikuje články o Bachových esencích na našem blogu.

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Přidejte komentář