Tantrická masáž mýma očima – Lenka

tantra-Hradec-Králové

Tantrická masáž mýma očima – Lenka

Tantrická nebo erotická masáž? 

Patříte k těm, kteří už tuto výjimečnou masáž okusili a rádi si ji dopřáváte pravidelně? Nebo jste o tantrické masáži jen něco slyšeli, četli, ale zatím neměli odvahu nebo potřebu zažít ji na vlastní kůži?

Co si pod pojmem tantrická masáž představíte? Něco zvláštního, tajemného, vzrušujícího, mystického? Nebo spíš cosi divného, nemravného, zvrhlého? Ráda bych Vám tuto kouzelnou masáž blíže představila a podělila se o své dojmy a poznatky.

Tantrická masáž mýma očima

Něžná, láskyplná, léčivá, osvobozující, smyslná, plynoucí, sebepoznávací. To jsou jen některá slova, která mě napadají v souvislosti s tantrickou masáží. A také pokaždé jiná, jedinečná. Stejně jako lidé, kteří na masáž přicházejí. Každý z Vás může masáž prožívat jinak, někomu přinese hluboké uvolnění a relax, pomůže na chvíli vystoupit z kolotoče všedních starostí a povinností a oddat se plně přítomnému okamžiku. Jiného dovede až do stavu meditace, dalšího překvapí , jak nově je možné vnímat vlastní tělo a prožívat svou sexualitu.

Celá masáž je oslavou Vaší osobnosti, individuality, výrazem úcty k Vašemu tělu i duši. A především na duši si všichni neseme spoustu šrámů, bolístek a zranění, které je možné léčit pohlazením, absolutním sebepřijetím a láskou k sobě samému. A na této cestě k sobě samému Vám tantrické masáže můžou velmi pomoci. Všimla jsem si, že po masáži lidé bývají celí rozzáření, zkrásní a jakoby rozkvetou. Stejně tak pro mě jako pro masérku je tato výjimečná masáž pokaždé jiná, překvapující, léčivá. Umožňuje mi neustále rozvíjet mou vlastní intuici, empatii, více se otevírat a učit se bezpodmínečné lásce.

Při masáži se pracuje se sexuální energii, která je citlivě rozváděna do celého těla, kde léčí, naplňuje ho vitalitou a inspirací. Tantrická masáž, na rozdíl od ostatních masáží, nevynechává ani intimní partie. Zkušenost, že se Vás masérka jemně dotýká i na intimních místech bez jakýchkoliv očekávání může být pro Vás velmi osvobozující a umožní Vám plně vnímat svou přirozenost a prožívat svou sexualitu jinak než jste byli dosud zvyklí. Můžete se totiž soustředit pouze na sebe a své pocity a nerozptylovat se očekáváními a požadavky partnera. Během masáže jsou používány různé techniky a druhy doteků, ale to nejpodstatnější je schopnost masérky napojit se na Vás, jakoby s Vámi splynout a pozorným dotekem vtiskávat Vašemu tělu lásku a něhu.

Vzbudila ve Vás tantrická masáž zvědavost? Chtěli byste se o ní dozvědět víc? Doufám, že ano. Těšíme se na Vás v salonu HATEA v Pardubicích. Celou nabídku tantrických masáží u nás v salonu najdete ZDE. Masáž provádím já, Iva, Daniela nebo Ruda. Nově nabízíme také kurzy domácí tantrické masáže pro páry. Ohledně erotických masáží se prosím obraťte na jiné salony.

 

Objednat se Dárkový poukaz

O AUTOROVI

Lenka

Masérka a tantrická masérka v salonu HATEA s mnohaletými zkušenostmi. Nabízí poradenství v oblasti tantrických masáží.

kOMENTÁŘ ( 1 )

  • Petr

    Lenka je nádherný a laskavý člověk plný empatie a citu, její masáž je osvobozující, nádherná a poskytuje hluboký duševní prožitek. Děkuji upřímně, že jsem měl to štěstí a mohl s ní sdílet malinkatou část jejího života. Petr

Přidejte komentář