Masérský minikurz

Masérský minikurz kurz pro páry – rodinné masáže

Naučte se předávat svoji lásku formou masáže. Naučte se správně masírovat milující osobu. Naučte se vychutnat doteky partnera.

Proč je důležité umět masírovat?

Jistě to také znáte. Máte chuť nechat si promasírovat unavená záda a tak poprosíte partnera. Ten z lásky k Vám vezme olejíček, párkrát projede záda, spíše pohladí než namasíruje a když už zatlačí, tak zrovna v místě, kde je to nepříjemné. Z filmu si zapamatoval popleskání, tak trošku zabuší a je konec.

Záda nejen že neuvolnil, ale spíše ještě více unavil. Podráždil bolestivá místa a místo úlevy, přijde větší bolest. Cítíte zklamání … On se opravdu snažil, jen prostě nevěděl jak na to.

Klasické masérské kurzy jsou zaměřené na prosfesionální masáže s mnohahodinovou výukou anatomie, hygieny a jiných věcí. Ceny těchto kurzů se pro jednoho pohybují nejlevněji kolem 6 000 Kč. My Vám nabízíme masérský minikurz zaměřený na domácí partnerské masáže. Rychlejší, levnější, pouze ve dvojici.

 

Originální svatební dárek pro novomanžele, ale i rodičům k výročí svatby.

Na našem minikurzu se naučíte jak správně masírovat celé tělo. Během 180 minut si vyzkoušíte oba dva vzájemně veškeré masérské tahy, které Vám lektorka ukáže. Dostanete tipy, jak pomoci partnerovi od bolesti. Jak uvolnit bolavá záda a jak masírovat k dokonalé relaxaci.

Po našem minikurzu si budete vzájemnou masáž užívat. Budete mít velké potěšení, když se od partnera ozve dotaz „ Miláčku namasíruješ mě?“ S radostí budete masáží předávat Vaši lásku a energii.

 

Na tento kurz nabízíme také dárkovou poukázku.

Věnujte třeba rodičům k výročí svatby tento jedinečný dárek. Nebo ho nadělte své manželce, věřte, že ho velice ocení. Poukaz je také vhodný jako svatební dar.

Co Vás na minikurzu čeká?

–         Společná masérská teorie

–         Obdržíte skripta, kde jsou veškeré tahy nafoceny a popsány

–         Pod lektorským vedením se vzájemně naučíte

  • Masáž zad a šíje
  • Masáž nohou
  • Masáž rukou

 

Masérský minikurz vede v HATEA salonu lektorka Lenka Laštovičková, která má dlouholeté masérské zkušenosti a ráda je předává dál

Cena masérského minikurzu pro dva v délce 180 minut je 2 600 Kč. Nyní v akci  1 900 Kč.

Objednat se

 

Dárkový poukaz